Kırık Çanaklar Konusu

Kırık Çanaklar izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Kırık Çanaklar filminde iftiraya uğrayan ve parçalanmanın ucunda olan iyi bir ailenin öyüsü anlatılır. Kırık Çanaklar filminde Sebahat adındaki genç kadın bütün gün boyunca evin temizliği bulaşığı işleriyle ve yaramaz oğlunun, huysuz kayınpederinin bakılması işleriyle ilgilenerek sürdürmektedir. Kırık Çanaklar filminde Cemal adındaki evin erkeği yoğun olarak çalıştığı işinden çok ama çok halsiz bitkin şekilde döner ve yatakta her gece Sebahat bir sürü travmatik şikayette kocasını darlar Kırık Çanaklar filminde. Bu manyakça atışmalar büyür ve tartışmanın doruklarına varır ve etkisi çoğalır. Cemal yakışıklı bir genç adamdır ve komşu kadın Mualla bu adama yanıktır Kırık Çanaklar filminde. Mualla bu tartışmaların haberini alır ve bu aile ortamının kötü durumundan pay çıkarır ve Cemal’i kendine çekmeye aşık etmeye çalışır Kırık Çanaklar filminde. Cemal yine akşam gerçekleşen şiddetli bir şikayet silsilesi ve tartışma sonucunda Sabehat’i evden kovar Kırık Çanaklar filminde. Mualla bu durumdan da faydalanır ve Cemal’in bu hareketini iyi değerlendirir.

Kırık Çanaklar filmi zevkle keyifle seyredeceğiniz harika bir filmdir. Kırık Çanaklar döneminde ses getirmiştir. Kırık Çanaklar filmi siyah beyaz güzel filmlerdendir. Kırık Çanaklar filminde dönemin önemli Yeşilçam yıldızları buluşmuştur. Kırık Çanaklar filmi siyah beyaz güzel örneklerdendir. Kırık Çanaklar filmi muhteşem bir yapımdır. Kırık Çanaklar filmi akıllarınızda yer edecek çok güzel bir filmdir. Kırık Çanaklar filmi ödüllü bir filmdir. Kırık Çanaklar filminin Ödülleri 1961 yılının ane iyi yardımcı kadın oyuncu, en iyi kadın oyuncu, en iyi yönetmen, en iyi film ödüllerini almıştır.

Kırık Çanaklar filminin yönetmeni Memduh Ün’dür. Kırık Çanaklar filmini senaryosu Lale Oraloğlu , Halit Refiğ ve Bület Oran’a aittir. Kırık Çanaklar filminin yapımcısı Nusret İkbal’dir. Kırık Çanaklar filminin süresi yetmiş sekiz dakikadır. Kırık Çanaklar filmi aile ve drama türlerindedir. Kırık Çanaklar filmini siyah beyaz bir filmdir. Kırık Çanaklar filmi Türkiye’de çekilmiştir. Kırık Çanaklar filminin oyuncuları Adnan Uygur, Araksi Hebo, Asım Nipton, Engin Deniz, Hayati Onurlu, Lale Oraloğlu, Mahmure Handan, Mualla Kaynak, Niyazi Er, Peruz Agopyan, Reha Yurdakul, Rüya Gümüşata, Sacide Keskin, Sadettin Erbil, Salih Tozan, Selma Erkut, Toron Karacaoğlu, Turgut Özatay’dırç

Kırık Çanaklar Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Kırık Çanaklar”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.