Galaksinin Koruyucuları 3
Super Mario Bros.
Z (Comme Z)
Çizmeli Kedi: Son Dilek
Shazam! Tanrıların Öfkesi
A Man Called Otto

Otto Adında Bir Adam, Marc Forster tarafından yönetilen yeni bir Amerikan komedi-drama filmi. Bu, Fredrik Backman'ın A Man Called Ove adlı romanının, Hannes Holm'un yönettiği 2015 İsveç filmi A Man Called Ove'dan sonra ikinci film uyarlamasıdır. Film, huysuz, emekli, asabi ve son derece katı bir dul olan Otto'nun hikayesini anlatıyor. Her gün onları yargılayarak gözlemlediği için tüm mahalleyi ilkelerine bağlı tutar. Karısını kaybetmenin acısını hala atlatamayan bu yalıtılmış (ve derinlerde yalnız) adam, ölüm arzusuyla yaşam kıvılcımını tamamen kaybetmiş gibi görünürken, yan eve yeni taşınan komşularıyla beklenmedik bir dostluk kurar. Yavaş ama emin adımlarla Otto değişmeye başlar. Ancak eski alışkanlıklar zor öldüğünden dolayı değişim yolu o kadar da kolay değildir. Sony Pictures Releasing tarafından 6 Ocak 2023'de Amerika Birleşik Devletleri'nde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

The Menu
Burçlar
Intikam Kankam
Hüzün Üçgeni
Ivy + Bean
Ivy + Bean: Doomed to Dance
Ivy + Bean: The Ghost That Had to Go
Villada Aşk
Boş Zaman
That's Amor
Hazine Avcısının Maceraları ve Zümrüt Tablet
Un parcero en Nueva York
13: Müzikal
Laal Singh Chaddha
30 noches con mi ex
Gönül

3340 Sonuç içinden 1–24 sonuç gösteriliyor.

Komedi filmleri izlemek isteyenler için en iyi komedi filmleri filmler.com’da sizler için hazırlanıyor. Yabancı komedi filmleri ya da Türk komedi filmleri gibi farklı seçeneklerinin yer aldığı sitemizde dilediğiniz şekilde filmleri arayabilir, beğendiğiniz komedi filmlerinin fragmanlarını izleyebilir ya da filmin konusunu okuyabilirsiniz.

En yeni komedi filmlerin yanı sıra tarihe damga vurmayı başarmış eski tarihli filmlerin de yer aldığı komedi filmleri kategorisinde, sizler için her zaman en yeni seçkin filmler uzman film editörleri tarafından ekleniyor. Kategori dahilinde özellikle aradığınız bir film varsa, sitemizde yer alan arama bölümünü kullanarak film için detaylı bir şekilde arama gerçekleştirebilir ve filmi hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

En yeni komedi filmleri filmler.com’da

Türkiye’de özellikle Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz ve Ata Demirer gibi usta oyuncular tarafından çekilen komedi filmleri, her dönemde izlenmeye devam ediyor. Efsane olmayı başarmış komedi filmlerinin yanı sıra seri komedi filmleri de yine Türk komedi filmleri olarak sitemizde yer alıyor. Komedi filmleri izlemek isteyenler için rehber niteliği taşıyan filmler.com’da her film için oyuncular ve yönetmen gibi ekip bilgilerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Filmin konusunu öğrenebilmeniz için editörlerimiz tarafından hazırlanan özel tanıtımlar ise filmi izlemeye karar vermenizde sizin en büyük yardımcınız oluyor. Film fragmanın yanı sıra filmi izleyebilmeniz için özel kaynakları sizler için sunan filmler.com sayesinde, film keyfinizi istediğiniz zaman başlatabilir ve daha iyi bir film izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Komedi filmleri kategori sayfasında karşınıza çıkan filmler, son eklenme sırasına göre listelenmektedir. Ancak filmler arasında farklı sıralamalar yapmak istediğinizde sağ üst köşede yer alan sıralama bölümünden en beğenilen komedi filmleri, en çok yorum alan komedi filmleri, en yeni komedi filmleri ya da listelemeye göre en eski komedi filmleri gibi farklı sıralamalar yapabilmeniz de mümkün.

İyi bir film deneyiminin yaşanabilmeniz adına tüm detayların özel bir şekilde hazırlanarak sunulduğu filmler.com’da komedi filmi izlemek için tüm seçenekler sizlerle.