Ayrılık Konusu

Ayrılık izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Suna bir gazinoda şarkı söyleyip dans eden ve oranın yıldızı olarak kabul edilen güzeller güzeli bir kadındır. Patronu Vural ise ona karşı bir şeyler besleyen ve bunu belli etmekten hiç çekinmeyen karanlık bir adamdır. Bir gece iş çıkışı onu bir baloya davet eder ancak Suna bunu kabul etmez. Vural yine de onun istemeyişini anlayışla karşılayıp alttan alır. Vural aynı zamanda gazinonun hemen yanında bir kumarhaneye sahiptir ve bu kumarhaneden çok para kazanıyordur.  Vural aynı zamanda düşman olduğu Arap Ahmet’le barıştıklarını söyler ancak bir anda Arap Ahmet’e saldırarak onu dövdürerek öldürür.

Eve geldiğinde ise Suna’nın hakkında bilgileri alır. Vural Suna’yı kendi evine kapatmış ve onun özgürlüğünü elinden almıştır. Suna ise bu durumdan artık bıkmıştır. Kaçıp gitmenin ve kendi özgürlüğünü kazanmanın bir yolunu aramaktadır ancak Vural’a göre onun düşmanları hemen Suna’yı bulup öldürmeye çalışacaklardır. Bu nedenden ötürü Suna’ya onunla evlenmek istediğini söyler. Suna böyle bir şeyi istemez ancak zorla da olsa onu evlenmeye itiyordur. Artık o kadar kontrolcü birisi olmuştur ki ona çalıştığı yerde gülümseye n adama bile kötülükler yapar.

Bir gün Suna’nın akrabalarından birisi onu ziyarete gelir ve onunla kuliste samimi bir konuşma yaşarlar. Suna’ya evleneceğini söyleyen adam, Suna’nın bir anlığına da olsa bu dünyanın dışındaki dünyayı hatırlamasına neden olur. Ancak Vural akrabasını alıp onun dövdürtmeye başlar. Suna araya girer ancak o da tokat yer.

Vural’ın kumarhanesinde ise sürekli para kazanan bir kumarbaz vardır. Bu adam Murat’tır ve sürekli hile hurdayla sayısız insandan para çarpmıştır. Kumarhanede Cemal adındaki birisini sürekli üst üste yenip duruyordur ve onun sevgilisini gizlice elinden almıştır. Bir gece Cemal’in sevgilisi ve Murat yatakta iken Cemal onları basar ve silahı doğrultur. Murat camdan kaçar ve tam da Suna’nın arabasının önüne düşer. Onun arabasına binişiyle ikilinin hayatı hepten değişecektir.

Ayrılık Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Directing

Writing

Fuat Özlüer

Writers' Assistant

Production

Fevzi Barlas

Producer's Assistant

Necati Şimşek

Producer's Assistant

Kadir Yılmaz

Producer's Assistant

Camera

Çetin Gürtop

Camera Production Assistant

Editing

İlk yorum yapan siz olun “Ayrılık”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.