Downton Abbey: Yeni Çağ
En Soğuk Düşman
Being the Ricardos
Tüm zamanların en etkili dizilerinden birinin ardındaki hikaye.
Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar
Amina
Grev
Savaşın Gölgeleri
Louis Wain'in Renkli Dünyası
Son Düello
Bir milleti tanımlayan ve tarih yazan bir kadının gerçek hikayesi.
Hakikat Şeyh Bedreddin
Eiffel
Can Dostum Anne Frank
Placeholder
Tammy Faye'in Gözleri
Kayıp Leonardo
Benedetta
Amerika: Sinema Filmi
12 Mighty Orphans
Kayıp Savaş
Oslo
Çivi Bombacısı: Londra'yı Sarsan Terörist

365 Sonuç içinden 1–24 sonuç gösteriliyor.

Tarihi ile dünya tarihi içerisinde çok özel ve ayrı bir yere sahip olan Türkiye’de, tarih filmleri oldukça yüksek ilgi görüyor. Yerli tarih filmlerinin yanı sıra yabancı tarih filmleri de vizyona girdiği andan itibaren yüksek izlenme oranlarına ulaşıyor. Türk tarihi savaş filmleri ya da dünyanın en iyi tarih filmleri gibi farklı kriterlere uygun tüm filmler, filmler.com tarih filmleri kategorisinde sizlerle.

Tarih filmi izlemek ve bunun için yeni bir film seçmek isteyen kişiler çoğu zaman farklı kriterler ile arama yaparken filmler.com’da tüm bu kriterler önceden hazırlanmış durumda. Dünyanın en iyi tarih filmleri ya da en çok izlenen tarihi filmler gibi farklı sıralamalar ve listelemeler üzerinden filmleri inceleyebilirsiniz. Zengin film seçenekleri ile favori yeni filminizi de kolayca belirleyebilirsiniz. Türkiye’de tarihe önem verilmesi nedeniyle Türk tarihi savaş filmleri bile sayısız seçeneklere sahip. Eski tarih filmleri başta olmak üzere tarih filmleri olarak vizyona girmiş olan tüm filmler, filmler.com’da sizleri bekliyor.

En eski tarih filmler, filmler.com’da

Kült tarihi filmler gibi farklı arayışlarda dahi destek alabileceğiniz filmler.com sayfasında, tamamen size özel seçimler sunuluyor. En çok beğenilen ya da en yeni tarih filmleri gibi sıralamalar ile listeleyebileceğiniz filmler sayesinde, beğenebileceğinizi düşündüğünüz ve tüm kriterlerinize uyan filmleri kolayca listeleyebilirsiniz.

Film izlemek isteyen kişilere 15 farklı kategori altında yüzlerce film seçeneği ile hizmet veren filmler.com üstelik filmlere dair tüm detayları da sunuyor. Beğenebileceğiniz filmler için ulaşacağınız özel film sayfasında, filmde hangi oyuncuların oynadığını, hangi yılda filmin vizyona girdiğini ve hangi yönetmen tarafından filmin çekildiğini de öğrenebilirsiniz. Filmleri daha iyi tanıyabilmeniz adına editörler tarafından özenle hazırlanmış film bilgi bölümünde, filmin konusunu ve film hakkında öğrenilmesi gerekenleri öğrenebilirsiniz. Son aşamada ise film fragmanını izleyerek tarihi filmle ilgili tüm detaylara hakim olabilirsiniz.

En iyi tarih filmleri izle diyerek ulaşacağınız filmlerin yeni portalı filmler.com’da her zaman için yeni ve popüler seçenekler sizleri bekliyor. Film keyfinizi artırmak ve çok daha iyi bir deneyim elde etmek için yeni filminizi hemen filmler.com’da seçebilirsiniz.