Yakamoz
İki Nehir Arasında
Hayatta bazı şeyler anlatılamaz ve zamana hapsolur.
Demir Pençe
İlgi Alanı
Bihter
Tutkunun, sadakatsizliğin, cesaretin ve büyük bir felaketin hikayesi...
Son Akşam Yemeği
Zübeyde, Analar ve Oğullar
Oppenheimer
To End All War: Oppenheimer & the Atomic Bomb
Yedi Kral Ölmeli
Chevalier
The-Popes-Exorcist-movie-film-horror-exorcisms-possession-Russell-Crowe
Vatikan'ın baş şeytan çıkarıcısı olarak görev yapan ve yaşamı boyunca 100.000'den fazla şeytan çıkarma yapan bir rahip olan gerçek hayattaki bir figür Peder Gabriele Amorth'un tasviri. 2016 yılında 91 yaşında vefat etti.  Şeytan ve şeytanlarla mücadele deneyimlerini detaylandırdı.
Air
Üç Silahşörler: D'Artagnan
Apaches
Tetris
Elinizden bırakamayacağınız oyun. Telafi edemeyeceğin bir hikaye.
Mon Crime
Placeholder
Battlebox
Bones of Crows
Narvik

842 Sonuç içinden 1–24 sonuç gösteriliyor.

Tarihi ile dünya tarihi içerisinde çok özel ve ayrı bir yere sahip olan Türkiye’de, tarih filmleri oldukça yüksek ilgi görüyor. Yerli tarih filmlerinin yanı sıra yabancı tarih filmleri de vizyona girdiği andan itibaren yüksek izlenme oranlarına ulaşıyor. Türk tarihi savaş filmleri ya da dünyanın en iyi tarih filmleri gibi farklı kriterlere uygun tüm filmler, filmler.com tarih filmleri kategorisinde sizlerle.

Tarih filmi izlemek ve bunun için yeni bir film seçmek isteyen kişiler çoğu zaman farklı kriterler ile arama yaparken filmler.com’da tüm bu kriterler önceden hazırlanmış durumda. Dünyanın en iyi tarih filmleri ya da en çok izlenen tarihi filmler gibi farklı sıralamalar ve listelemeler üzerinden filmleri inceleyebilirsiniz. Zengin film seçenekleri ile favori yeni filminizi de kolayca belirleyebilirsiniz. Türkiye’de tarihe önem verilmesi nedeniyle Türk tarihi savaş filmleri bile sayısız seçeneklere sahip. Eski tarih filmleri başta olmak üzere tarih filmleri olarak vizyona girmiş olan tüm filmler, filmler.com’da sizleri bekliyor.

En eski tarih filmler, filmler.com’da

Kült tarihi filmler gibi farklı arayışlarda dahi destek alabileceğiniz filmler.com sayfasında, tamamen size özel seçimler sunuluyor. En çok beğenilen ya da en yeni tarih filmleri gibi sıralamalar ile listeleyebileceğiniz filmler sayesinde, beğenebileceğinizi düşündüğünüz ve tüm kriterlerinize uyan filmleri kolayca listeleyebilirsiniz.

Film izlemek isteyen kişilere 15 farklı kategori altında yüzlerce film seçeneği ile hizmet veren filmler.com üstelik filmlere dair tüm detayları da sunuyor. Beğenebileceğiniz filmler için ulaşacağınız özel film sayfasında, filmde hangi oyuncuların oynadığını, hangi yılda filmin vizyona girdiğini ve hangi yönetmen tarafından filmin çekildiğini de öğrenebilirsiniz. Filmleri daha iyi tanıyabilmeniz adına editörler tarafından özenle hazırlanmış film bilgi bölümünde, filmin konusunu ve film hakkında öğrenilmesi gerekenleri öğrenebilirsiniz. Son aşamada ise film fragmanını izleyerek tarihi filmle ilgili tüm detaylara hakim olabilirsiniz.

En iyi tarih filmleri izle diyerek ulaşacağınız filmlerin yeni portalı filmler.com’da her zaman için yeni ve popüler seçenekler sizleri bekliyor. Film keyfinizi artırmak ve çok daha iyi bir deneyim elde etmek için yeni filminizi hemen filmler.com’da seçebilirsiniz.