Super Mario Bros.
Çizmeli Kedi: Son Dilek
DC Süper Evciller Takımı
Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi
Chip ve Dale: Kurtarma Timi
Bir Dilek Tut
Kirpi Sonic 2
Sürüsüne Bereket
Kurtarma Köpeği Ruby
Kim Demiş Kötüyüz Diye?
Kırmızı
Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera
Love Afloat
Cesur İtfaiyeci
Mükemmel Aile
Home Team
Buz Devri: Buck Wild'ın Maceraları
Latte ve Sihirli Su Taşı
Tom ve Jerry: Cesaretini Topla!
Otel Transilvanya: Transformanya
Robot Dostum: ARI'nın Maceraları
Mutlu Aile Tablosu

736 Sonuç içinden 1–24 sonuç gösteriliyor.

Tüm aile bireyleriyle gönül rahatlığıyla ekranlara kitlenebileceği ve eğlenceli dakikalar yaşayacağı aile filmleri bu kategori altında inceleyebilirsiniz. Günümüze kadar beyaz perdede yerini almış, kaliteli detaylarıyla ön plana çıkan, izleyicilerden tam not almayı başaran ve vizyona girdiği andan itibaren popüler olarak anılan aileye yönelik filmler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yönetmeninden tutunda yayın yılına veya konusuna kadar daha pek çok detayı inceleyebilir ve aynı zamanda söz konusu filmin fragmanını da sitemiz üzerinden seyredebilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzü, geniş kitlelere hitap ediyor oluşu ve son derece güçlü aile filmleri listesiyle ön plana çıkan filmler.com, her türden izleyiciye hitap ediyor. Ailevi detayların ağırlıklı olduğu aile filmleri, küçük büyük herkesin aynı anda seyredebileceği sahneler üzerine kuruludur. Genellikle mesaj verici özelliklere sahip olup, küçük yaştaki sinemaseverler için de herhangi bir tehlike arz etmez. Küçük büyük herkesin seyretmesi için uygun özelliklere sahip olması sebebiyle aile filmleri olarak adlandırılan bu kategorideki içerikler, sürükleyici konusunun yanı sıra keyifli bir seyir deneyimi sunar.

En iyi aile filmleri filmler.com’da

Vizyona girdiği andan itibaren büyük başarılar elde eden birbirinden farklı filmlerin yer aldığı aile filmleri kategorisinde dikkat çekici içerikler yer alıyor. Genellikle komedi ve animasyon şeklinde kurgulanan aile filmleri, sonuna doğru mesaj içerikli olabilir. En eski tarihli aile filmlerinin yanı sıra günümüzün de en popüler yapımlarının yer aldığı filmler.com aile filmleri kategorisi, zengin içerikler sunar. Her bir içeriğin detaylı bilgisini öğrenebileceğiniz gibi fragmanlarınızı da seyrederek geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fragman izle özelliği sayesinde ziyaretçilerimiz tek bir tıkla ilgili film için özel olarak hazırlanan fragmanı hızla seyredebilir. Kategori kapsamına kurgulanan pek çok yapım olduğu gibi aynı zamanda gerçek yaşamlardan esinlenerek hazırlanan çeşitli içerikler de yer alıyor. Bu içeriklerin her birini değerlendirerek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Boş vaktinizi sıcak bir aile ortamında geçirmek için eğlenceli sahneler üzerine kurulan bir aile filmi seyredebilirsiniz. Birbirinden farklı konular üzerine kurulan aile filmleri kategorisinde yer alan alan içeriklerin her biri alanında uzman editörlerimiz tarafından hazırlanmıştır.