The Color Purple
Oppenheimer
Tirailleurs
Babil
Güney Batı Londra'daki işçi sınıfı müzisyen ve siyahi bir adam olan David'in hikayesini anlatıyor. Gündüzleri tamirci olarak çalışıyor, geceleri ise David yerel bir dans salonunda Mikrofon kumandası yapıyor. Film, 80'lerde Londra'nın ırk ayrımı, siyah insanlar için mevcut fırsatların eksikliği ve yoksulluk etrafında toplanıyor.
Bana Karanlığını Anlat
A Man Called Otto

Otto Adında Bir Adam, Marc Forster tarafından yönetilen yeni bir Amerikan komedi-drama filmi. Bu, Fredrik Backman'ın A Man Called Ove adlı romanının, Hannes Holm'un yönettiği 2015 İsveç filmi A Man Called Ove'dan sonra ikinci film uyarlamasıdır. Film, huysuz, emekli, asabi ve son derece katı bir dul olan Otto'nun hikayesini anlatıyor. Her gün onları yargılayarak gözlemlediği için tüm mahalleyi ilkelerine bağlı tutar. Karısını kaybetmenin acısını hala atlatamayan bu yalıtılmış (ve derinlerde yalnız) adam, ölüm arzusuyla yaşam kıvılcımını tamamen kaybetmiş gibi görünürken, yan eve yeni taşınan komşularıyla beklenmedik bir dostluk kurar. Yavaş ama emin adımlarla Otto değişmeye başlar. Ancak eski alışkanlıklar zor öldüğünden dolayı değişim yolu o kadar da kolay değildir. Sony Pictures Releasing tarafından 6 Ocak 2023'de Amerika Birleşik Devletleri'nde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

A Christmas Story Christmas
The Eternal Daughter
I'm Glad It's Christmas
Noel Günlüğü
Yüzücüler
A Christmas Mystery
Placeholder
Devotion
Second World Country
Three Wise Men and a Baby
Barış Akarsu: Merhaba
Kemikler ve Her Şey
Taurus
Scrooge: A Christmas Carol
Bantú Mama
She Said
Poker Face
Monica, O My Darling

6254 Sonuç içinden 1–24 sonuç gösteriliyor.

İzleyicide belirli bir etki bırakmayı başaran ve kahramanların olağanüstü durumlar karşısında hayatlarının bambaşka yönde evrilmesi sonucunda oluşan dram filmleri en yeniden eskiye doğru pek çok çeşidiyle filmler.com’da. Dram kategorisi altında sıralanan birbirinden farklı dram filmi ile uzun saatler keyifli bir dram filmi deneyimi yalayabilirsiniz. Dram kendi başına bir film türü olurken siyasi drama, polis drama, komedi drama, gençlik drama, tarihi drama gibi farklı alt seçenekleri de vardır.  Bu detayları inceleyerek tarzınıza uygun filmi daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Alanında başarılı editörlerimiz tarafından uzun uğraşlar sonucunda hazırlanan dram filmleri listesi filmseverler için adeta bir arşiv niteliği taşımaktadır. Genellikle bir esere veya bir kişinin hayat hikayesi içeren detaylara sahip olan dram filmleri, ilk dakikasından son sahnesine kadar izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarır. Ürk yapımı veya yabancı dram filmleri olmak üzere birbirinden farklı dram filmi hakkında geniş bilgiye ulaşabileceğiniz filmler.com üzerinden beğendiğiniz filmlerin fragmanlarını seyredebilir veya konusuna dair geniş bilgiler edinebilirsiniz.

En yeni dram filmleri filmler.com’da

En yeni dram filmlerinin yanı sıra adeta tarihe damga vurmuş eski tarihi dram filmlerinin de bulunduğu dram filmleri kategorisinde, izleyiciler için her zaman en kaliteli yapımlar, film editörlerimiz tarafından ekleniyor. Kategori kapsamında özellikle seyretmek istediğiniz bir film varsa sitemizin arama butonunu kullanarak geniş arama yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan filmler arasından dilediğinizi seçerek tek tıkla fragmanını seyredebilirsiniz.

Dramatik sahneler üzerine kurulan filmler gibi daha pek çok filme ev sahipliği yapan filmler.com filmseverler için adeta bir arşiv niteliğine sahiptir. Filmin konusu öğrenebilmeniz için editörlerimiz tarafından hazırlana özel tanıtımlar ise filmi seyretmeye karar vermeniz konusunda size yardımcı olur.  Dram kategorisinde yer alan filmler kronolojik sıralamaya göre listelenir. Listeyi kendi tercihleriniz doğrultusunda değiştirmek isterseniz sağ üst köşede yer alan filtreleme seçeneğini kullanarak en beğenilen dram filmleri, en yeni dram filmleri veya en eski dram filmleri gibi daha pek ok seçenek arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Filmler.com sitemizde yer alan dram kategorisi altında filmlerin her birini dilediğiniz gibi inceleyerek değerlendirebilirsiniz.