Zeros and Ones
Cehennem Öfkesi: Ave Marie
Amina
Savaşın Gölgeleri
Can Dostum Anne Frank
Kayıp Savaş
Voyage of the Chimera
Tom Clancy'den Acımasız
Adalet Birliği: II. Dünya Savaşı
Doğu
Umudun Dili
Direniş
Midway
Bir muharebe savaşın gidişatını değiştirdi.
Tavşan Jojo
Kral
Savaşın Gölgesinde
Yakın Tehlike Long Tan Savaşı
Tolkien
Kurtuluş Günü

222 Sonuç içinden 1–24 sonuç gösteriliyor.

Tarihin karanlık yüzlerinin aydınlatılmasını ve aynı zamanda öğrenilmesini sağlayan özel belgesel savaş filmleri başta olmak üzere yerli ve yabancı olarak bugüne kadar vizyona girmiş tüm savaş filmleri bu kategori altında film severler ile buluşuyor. Eski Çağ savaş filmleri gibi kategorinin en özel örneklerini bulabileceğiniz film sayfasında, yapacağınız sıralamalar ile en iyi filmleri kolayca bulabilirsiniz. Sıralama bölümünden yapacağınız en iyi ve popüler seçimler ile en iyi savaş filmleri listesi karşınıza çıkıyor.

Çoğu eski tarihlerde geçen ve bu nedenle tarihi savaş filmleri olarak da adlandırılabilecek filmlerde savaş, cesaret, esaret gibi pek çok farklı tema özenli bir şekilde işleniyor. Yerli savaş filmleri ve yabancı savaş filmlerinin bir arada harmanlanarak savaş filmleri kategorisinde sizlere editörler tarafından hazırlanarak sunuluyor.

En iyi savaş filmleri filmler.com’da

Ordu savaş filmleri gibi farklı temalar ile çekimi tamamlanan ve vizyona giren en eski filmden günümüzdeki yeni filmlere kadar tüm savaş filmlerinin listelendiği filmler.com’da, her geçen gün eklenen yeni filmler ile zengin bir arşive ulaşılmaktadır. Üstelik filmleri incelemek isteyenler için özel olarak hazırlanan film sayfaları, film hakkında tüm detaylara ulaşmanızı da sağlıyor. Filmin yönetmen ve oyuncu kadrosundan konusuna kadar tüm detayların editörler tarafından özenli bir şekilde hazırlandığı film sayfasında üstelik fragmana da yer veriliyor.

Bu sayede savaş filmleri fragmanı izle seçenekleri ile filmi izlemeye başlamadan önce daha ayrıntılı bilgi almanız sağlanıyor. Kategori dahilinde gerçek savaş filmlerinin yanı sıra özellikle tarihi olayları anlatmak için hazırlanmış belgesel savaş filmleri de seçenekler arasında yer alıyor.

Savaş filmleri kategorisinde listelenen filmler arasından dilediğiniz şekilde filtreleme ve sıralama yapabilirsiniz. Böylece kendi film kriterlerinize göre yapacağınız listeleme ile en iyi filmleri ve beğenebileceğiniz seçenekleri ön plana alabilirsiniz. Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren savaş filmi izle gibi farklı araştırmalara başlayan kişilerin en çok tercih ettiği film sayfalarından bir tanesi olan filmler.com’da zengin film seçenekleri sizleri bekliyor. Üstelik sadece savaş filmleri için değil savaş filmleri dışında diğer film kategorilerinde de yine dilediğiniz şekilde inceleme yapabilir ve yeni filmler keşfetmeye başlayabilirsiniz.