Vefk-i Cin Sekar
Lumme
Zuhruf Saye
MaXXXine
Sınırları aşmaya hazır mısınız?
Mahzen
3. Gece Habis
Gözcüler
Mendebur
Exhuma
Ziyaretçiler: Bölüm 1
Alem-i Cin 5: Azap
Gördüklerinden kaçabilirsin! Ya göremediklerinden?
Biaz: Kara İyenin Laneti
Gece Avı
MAKKA: Cinn-i Azap
Karanlığa bakarsan, o da sana bakar... Korkuların seni bulacak!
Sobe: Sakallı Bebek
Tarot
Zah-Har: Cin Ahalisi

2987 Sonuç içinden 1–24 sonuç gösteriliyor.

Film izlemeyi seven ve film izlerken her zaman tetikte olmak isteyenler için korku filmleri her zaman için özel bir yere sahip. Korku filmi izlemek isteyenler için yeni bir film saatinde yeni film belirlemek ise bir o kadar zor. Pek çok farklı alternatifin yer almasının yanı sıra filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşılabilmesi, filmlerin kaç dakika sürdüğünün öğrenilebilmesi ve filmde yer alan oyuncu, yönetmen gibi diğer detaylı bilgilere ulaşılabilmesi çoğu zaman kullanıcıları zorluyor. Ancak filmler.com tarafından özel olarak hazırlanan korku filmleri sayfası sayesinde tüm detaylara hakim olmanın yanı sıra editörler tarafından özel bir şekilde hazırlanmış film içeriklerini de okuyarak filmler hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Filmin konusu, çekim ve vizyon sonrasında yaşanan gelişmeler filmler.com film özel sayfasında sizlerle buluşuyor.

En iyi korku filmleri sizlerle

Dünyanın en iyi korku filmleri başta olmak üzere korku filmleri arasında en yeni ve en eski filmleri, zengin bir liste ile korku filmleri kategorisinde bulabilirsiniz. Yıllardan beri çekilerek vizyona girmiş filmlerde özellikle nostalji seviyorsanız en eski tarihi korku filmleri arasından da yeni bir film seçimi yapabilirsiniz. Gerilim korku filmleri arasında özellikle en beğenilenler arasından seçim yapmak istiyorsanız bu aşamada yapmanız gereken tek şey filmleri beğeniye göre sıralamak.

En ürpertici korku filmleri ile film listenizi oluşturun!

Filmler.com’da üstelik kişilerin filmleri seçmesinin yanı sıra özel olarak listeler oluşturması da sağlanıyor. Film sayfasında yer alan film listesi seçeneği ile birlikte izlemek istediğiniz tüm filmleri listenize ekleyebilir ve bir sonraki film saatinizde listenizden yeni bir film seçerek hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Korku filmi izle diyerek ulaşabileceğiniz filmler.com’da tüm ayrıntılar ve seçenekler sizlere sunuluyor. En çok sevilen seri korku filmlerinden vizyona en son giren korku filmlerine kadar tüm filmler için özel seçimlerin yapılarak sunulduğu sitemizle film keyfinizi her zaman için daha iyi hale getirebilir ve yepyeni bilinmeyen filmleri keşfedebilirsiniz. Üstelik korku filmlerinin yanı sıra farklı film türlerini keşfederek aynı avantajları elde edebilmeniz de mümkün.