Çığlık 6
Knock at the Cabin
Uzak bir kulübede tatil yaparken, genç kız ve ailesi, ailenin kıyameti önlemek için bir seçim yapmasını talep eden silahlı yabancılar tarafından rehin alınır. Dış dünyaya sınırlı erişimi olan aile, her şey kaybolmadan önce neye inandıklarına karar vermelidir.
The Eternal Daughter
Benim Adım İntikam
A Christmas Mystery
Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven
Shadow Master
The Wonder
Enola Holmes 2
The Good Nurse
Düşünülemez gerçek hikayeye dayanmaktadır.
Operation Seawolf
Significant Other
The Stranger
Hellraiser
Gülümse
The Infernal Machine
Dig
Control
Don't Worry Darling
Parfümcü
Eve Sürüklenmek
See How They Run
Brother
Jaula

965 Sonuç içinden 1–24 sonuç gösteriliyor.

Olayların birbirini takip ettiği ve her an ne olacağını anlamaya çalışacağınız gizem filmleri en yeni ve tarihin en iyi yapımları olarak farklı sıralamalarla filmler.com çatısı altında sizlere sunulur. Bazı sahneleri ile izleyicinin aklını zorlayan ve çeşitli konuları düşünmeye zorlayan gizem filmleri, olayların birbirine bağlı şekilde kurgulanmasıyla ortaya çıkar. Tarihin en önemli gizem filmleri ön planda olmak üzere yerli gizem filmleri be yabancı gizem filmleri olarak bugüne kadar vizyona girmiş pek çok film filmler.com ile sunulur. Eskilerin en gizem filmleri ile en yeni olanları kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Sitemizin sıralama özelliği ile en beğenilen filmler, en güncel filmler, en popüler filmler gibi seçenekleri değerlendirerek bir filtreleme yapabilirsiniz.

Aklı zorlayan gizemli sahneler üzerine kurulan gizem filmlerimde, suç, cinayet, gerilim gibi alt türler yer alır. Bunlara göre çeşitlenen gizem filmleri kategorisinde yer alan filmlerin her biri alanında uzman editörlerimiz tarafından özenle hazırlanır. İlgilendiğiniz film hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Filmlerin konusu, yönetmen, kadrosunda yer alan oyuncular gibi daha pek çok detayı da inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra tek tıkla filmin fragmanını da seyretmek mümkündür.

En iyi gizem filmleri filmler.com’da

Kimi zaman heyecanlandıran kimi zaman ise korkutan gizemli filmler, belirli bir olay örgüsünün üzerine kurulur. En eski gizem dolu filmler gibi günümüzün en popüler gizem filmlerini bulabileceğiniz filmler.com, her geçen gün eklenen yeni filmler ile oldukça geniş düzeyde bir arşiv oluşturur. Filmleri seyretmek için özel olarak hazırlanan film sayfaları, filmler ile ilgili detaylı bilgi edinmeniz konusunda yardımcı olur. Filmleri seyretmeye başlamadan önce film hakkında detayı bilgiler edinebilirsiniz.

Gizem filmleri kategorisinde yer alan filmler arasından istediğiniz şekilde filtreleme ve sıralama yapabilirsiniz.  Bu sayede kendi kriterlerinize uygun filmleri çok daha hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. En iyi ve en kaliteli gizem filmlerini bulmak için filmler.com’u ziyaret edebilirsiniz. Geniş çeşitliliğin yer aldığı gizem filmleri kategorisinde, yerli ve yabancı olmak üzere daha pek çok türden film yer alır ve izleyicilere geniş seçenekler sunulur.