Veda Partisi
AN
Ya kendi hayatını izlemek mümkün olsaydı?
Dünya Malı: Eksi Bir
Çingene Kızı Zeugma
MAKKA: Cinn-i Azap
Karanlığa bakarsan, o da sana bakar... Korkuların seni bulacak!
Tereddüt Çizgisi
Üç Günlük Dünya
Çocuk Kalbi
Dünyanın en çok satan çocuk kitabından.
Bakkal Amca: Mahmut Tuncer

1398 Sonuç içinden 1–24 sonuç gösteriliyor.

Hangi yıla gelinirse gelinirse gelinsin seyir keyfi her zaman bir başka olan Türk filmleri, eskinin ruhunu her zaman yaşatmayı başarır. Online Türk filmi izle mek tüm ailenin bir arada sıcak bir ortam oluşturarak keyifle zaman geçirmelerini sağlayan birbirinden farklı Türk filmi vardır. Türk yapımı olmasıyla ön plana çıkan bu filmler, korku, gerilim, fantastik, komedi, aile, romantik ve buna benzer daha pek çok türden olabilir. İzleyiciler için eğlenceli dakikalar yaşatacak filmlerin yer aldığı Filmler.com’un Online Türk Filmleri kategorisinde birbirinden özel yapımlar yer alır.

Günümüze kadar beyaz perdede yerini almış birbirinden farklı türden Türk yapımı film vardır. Bunları tek bir çatı altında incelemek için Türk filmleri kategorisini inceleyebilirsiniz. Bu kategori kapsamında filmseverler için en özel içerikler sunulur. İzleyicilerden tam not almayı başaran ve vizyona girdiği andan itibaren popülerliğiyle anılan filmler hakkında pek çok bilgi edinebilirsiniz. Filmin yönetmeni, oyuncuları, yılı, konusu ve buna benzer filmle ilgili pek çok detayı inceleyerek karar verebilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemiz üzerinden söz konusu filmin fragmanını da seyredebilir ve isterseniz de uzun halini seyredebilirsiniz.

Filmler.com’da en kaliteli Online Türk Filmi izle

Kullanıcı dostu arayüzü ile geniş kitleleri etkilemeyi başarması ve oldukça kaliteli yapımların listesini tek bir alandan sunmasıyla ön plana çıkan filmler.com, her tarz izleyiciye hitap eden içerikler sunuyor. Küçük büyük herkesin seyredebileceği içeriklerin yer aldığı bu kategori kapsamında Türkler tarafından yapılan binlerce film yer alıyor. Bu filmleri inceleyerek seyretmek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz. En eski Türk yapımı online filmlere ulaşabileceğiniz gibi son yıllarda beyaz perdede yerini alan en popüler filmleri dahi inceleyebilirsiniz.

Zengin içeriklerin yer aldığı online Türk filmleri kategorisi kapsamında en kaliteli içerikler sunulur. Filmler hakkında geniş bilgiler edinebileceğiniz gibi fragman izle butonuna tıklayarak ilgili film için özel olarak hazırlanan fragmanı seyredebilirsiniz. Kategori içerisinde kurgulanarak pek çok film olduğu gibi gerçek yaşamdan esinlenerek beyaz perdeye yansıyan yapımlarda bulunuyor. Birbirinden farklı konular üzerine kurulan online Türk filmleri kategorisindeki yapımların her biri alanında uzman editörlerimiz tarafından hazırlanmıştır.