Katiller de Ağlar Konusu

Katiller de Ağlar izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Katiller de Ağlar filminde biri polis iki erkek kardeşin öyküsü anlatılmaktadır. Yusuf bir ırgattır, işçidir emekçidir annesine, kardeşine bakmaktadır evin giderlerini karşılamaktadır. Az para kazanır Yusuf evin giderlerini karşılamakta zorlanır Katiller de Ağlar filminde. Yusuf, Müslim’in yanında çalışmaya başlar. Müslim Yusuf’un işe girdiği gün feci bir cinayet işer, suçu Yusuf’un üzerine verir, Yusuf para alacaktır eğer suçu üstlenirse Katiller de Ağlar filminde. Sonrasında Yusuf hapse girer ve Müslim, Yusuf’un biricik ailesini himayesi altına alır Katiller de Ağlar filminde. Yusuf yıllar sonra demir parmaklıklar arkasından çıkacaktır, öz kardeşi Sinan’la yolları kesişecktir Katiller de Ağlar filmide.

Katiller de Ağlar filminde aile zor zamanlar geçirmektedir. Yusuf büyük oğludur ailenin mücadele vermektedir. Ailenin minik evladı Kenan ise çöplerin içinde gezmekte ve işe yarar bir şey aramaktadır. Babaları vefat etmiştir bu ailenin Katiller de Ağlar filminde Yusuf ailenin başına geçer. Yusuf’un üzerinde büyük bir yük vardır artık Katiller de Ağlar filminde. Aile çöküştedir ve çökmüştür hatta. Yusuf, Kenan’ın çöpte bulduğu ayakkabıyı giydiğini görünce büyük travma yaşar. Bu iki kardeşin birisini Cüneyt Arkın diğerini ise Kenan Kalav canlandırmaktadır Aliye Rona ise anneleri rolündedir.

Yusuf bu yoksulluğa, güç durumlara katlanamayacaktır artık ve mafyalaşacaktır. Kadir Savun, Yusuf’un yolunu açacaktır kabadayılık sürecinde Katiller de Ağlar filminde. Yusuf mafyalaştıktan sonra komiser Talat uyarılarda bulunacaktır genç kabadayıya Katiller de Ağlar filminde. Sabıka dosyası gittikçe genişleyecektir Yusuf’un. Yusuf mafyalıktan para kazandıkça, Kenan’ı koleje yazdıracaktır, renkli ayakkabılara sahip olacaktır kardeşi ve mutlu edecektir bu Yusuf’u. Demir parmaklıklar arkasından çıkan Yusuf, eşiyle çocuğuyla pikniğe gidecektir ancak yine hapse düşecektir birileriyle hesaplaştıktan sonra. Kenan büyüyecek idealist bir polise dönüşecektir Katiller de Ağlar filminde. Kenan’dan herkes korkacaktır, uyuşturucu baronlarının korkulu rüyası olacaktır genç adam. Görevine tutkun birisi olacaktır Kenan, Katiller de Ağlar filminde.

Katiller de Ağlar filminin yönetmeni Orhan Elmas’tır. Katiller de Ağlar filminin senaryosu Erdoğan Tünaş’tır. Katiller de Ağlar filminin görüntü yönetmeni Çetin Gürtop’tur. Katiller de Ağlar filminin oyuncuları ünlü starlar Cüneyt Arkın, Banu Alkan, Kenan Kalav, Nuri Alço, Hüseyin Peyda, Kadir Savun, Aliye Rona, İhsan Baysal’dır. Katiller de ağlar filminin yapım şirketi Er filmdir. Katiller de Ağlar filminin yapımcısı Berker İnanoğlu’dur.

Katiller de Ağlar Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Katiller de Ağlar”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Katiller de Ağlar