Hemen İzle

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/TK5rmgPuduE"frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture"allowfullscreen></iframe>

Seni Seviyorum Konusu

Seni Seviyorum izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Film büyük bir kovalamaca sahnesi eşliğinde başlar. Bütün polislerin ve emniyetin peşine düştüğü bu gizemli adam Atmaca Tarık’tan başkası değildir. İki aylık uzun çabalar ve uğraşlara rağmen hiçbir şekilde Atmaca Tarık’ı yakalayamamışlardır. Her seferinde son anda Atmaca Tarık bir yolunu buluyor ve oradan yok olmayı başarıyordur. Emniyet güçlerinin sabrı tükenmekte, kızgınlıkları her geçen günde artmaktadır.

Bunun üzerine Atmaca Tarık ve çetesi önemli bir yere soygun düzenlerler. Bir sürü değerli takı ve mücevherleri çalıp polislere izini kaybettirirler. Polislerin Atmaca Tarık’ı bulamamasında en büyük neden sürekli yer değiştiriyor oluşudur.

Polis ekibinin tanıdıklarından birisi bir gazinoda çalışmaktadır. Atmaca Tarık’ın metresi Suzan ile görüşmesini isteye polis ekibi Suzan’ı takibe alır. Barmen giderek Suzan’a Atmaca Tarık’ın başınıntehlikede olduğunu polislerin neredeyse onu enseleyeceğini söyler. Bunu duyan Suzan panikleAtmaca Tarık’ın bulunduğu eve gelir ve onu uyarır. Bunu duyan Tarık bütün bu olanların polisin birdüzmecesi olduğunu anlayarak adamlarının hepsini oradan yollar ve polislerle çatışır.

Çatışma sonucu elini sıyıran mermi nedeniyle oradan kaçarak dama çıkar. Binalar boyu gezindikten sonra terasın birinde hüzünle sigara içen bir kadınla karşılaşır. Kadın yaşlı gözleri ve barındırdığı derin hüzünle beraber Tarık’a bakar. Bu Selma’dır. Tarık kısa bir bakışmanın ardından oradan ayrılır. Selma içeri girdiğinde kocası uyanır.

Kocası Selma’yı sürekli bir kafesin içinde tutmaya çalışan kıskanç ve bencil biridir. Zenginliği ile bütün mutlulukları satın alabileceğine inanan bu adam aynı güçle Selma’nın da gönlünü alabileceğini zanneder. Ancak yanıldığı bir şey vardır ki Selma bütün bu evlilikten ve yaşadığı hapis dolu hayattan çok sıkılmıştır. Sürekli yer değiştiren bu çift son olarak Selma’nın isteği üzerine onun büyümüş olduğu şehir olan İstanbul’da bir otelde kalmaktadırlar ancak

Selma’nın kocası onun üzerinde baskı kurarak konuştuğu herkes hakkında sorular sorarak ona bu gezintiyi zehir etmiştir. Selma’nın bu tekdüze ve yasaklarla dolu evliliğinden kurtuluşu suç çetesinin lideri Atmaca Tarık olacaktır. Birbirlerine delicesine âşık olan bir çiftin hikayesidir bu.

Seni Seviyorum Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Seni Seviyorum”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.