Affedilmeyen Konusu

Affedilmeyen izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Yalçın çok ünlü bir şarkıcıdır. Yeni bir yerde şarkı söylemeye başlar ve orada çok tutulur. Bir gece Esin adında çok güzel ve alımlı bir kız ve arkadaşları oraya gelirler. Aslında bu eğlence mekânının daimi müşterilerindendirler ancak Esin şimdiye kadar Yalçın’ın şarkı söylediğini hiç duymamıştır. Şarkıdan ve Yalçın’dan çok etkilenir ve gece boyu onu izler.

Yalçın’ın serseri ruhlu arkadaşı kızın ona baktığını söyleyerek onu Esin’i dansa kaldırması için cesaretlendirir. Yalçın ilk başta bunu doğru bulmasa da daha sonra cesaretini toplayıp kıza dans etmeyi teklif eder. Esin ise bu dans teklifini reddeder ve onu tanımadığını söyler. O ise tanışmak ister. Esin üst üste adam ters cevaplar verir ve onu başından savar.

Eve geldiğinde ise çok yorulmuştur. Dadısı hemen ona bu kadar geç saatlere kaldığı için kızar. Dadısı onun mürüvvetini görmek için çok çabalar. Esin’in çok seçici birisi olduğunu düşünmektedir. Esin ise dadısına müjdeli haberi verir; o artık birisine hisler beslemeye başlamıştır. Dadısı merakla dinlemek ister ancak kız ona henüz her şeyin çok erken safhada olduğunu söyler. Sürekli zihninde o gece yaşadığı şeyler geçmektedir.

Sabah Esin kahvaltıya geldiğinde amcası ile çok keyifli vakit geçirir. Annesi ve babasının ölümünden sonra amcası ona çok iyi bakmıştır.  Esin hiçbir zaman ailesinin yokluğunu çekmez. Akrabaları Bahriye eve gelir ve ayrıldığı işi tekrar ister. Amcası ise ona hiç güvenmiyordur. Bahriye çok ters bir insandır. İçki kumar ve her türlü pis şey ondadır. Ancak Esin amcasına ısrar ederek onu tekrar işe almasını söyler. Amcası Esine kıyamaz ve onu tekrar işe alır.

Esin eğlence mekânına tekrar gidebilmek için Bahriye’yi kavalyesi yapar. Bahriye bunu duyunca zevkle kabul eder. Esin ve Yalçın arasındaki kıvılcım giderek artar ve birbirlerine delicesine âşık olurlar. Ancak Bahriye’nin yaptığı kötülükler onları çok karanlık bir geleceğe sürükleyecektir.

Affedilmeyen Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Affedilmeyen”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.