Bekar Odası Konusu

Bekar Odası izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Kazım küçük bir semtte yaşayan fakir bir gençtir ve İffet’a âşıktır. Hayatını birlikte geçirmek istediği bu kadın için her şeyi yapmaya hazırdır. Arabalara olan tutkusu ile bilinen Kazım okuma yazma öğrenememiştir ve bu sebeple ehliyet alamaz ve araba kullanamaz. Hayatında iki büyük amacı vardır, birisi İffet ile evlenip mutlu bir yuva kurmak diğeri de okuma yazma öğrenip ehliyet alarak otomobil sahibi olmaktır. Bu hayalleri için yeterince parası olmaması hem Kazım’ı hem İffet’i son derece üzer.

Bir gün Kazım İffet’i annesinden istemeye karar verir. Kazım’ı çok iyi tanıyan ve fakir bir genç olduğunu bilen annesi, kızını asla vermeyeceğini söyleyerek Kazım’ı kovar. İffet ve Kazım bu durum karşısında çaresiz kalırlar ve kaçmaya karar verirler. Sessiz sedasız ortalıkta kaybolma planı yapan gençler birlikte yola çıkarlar ancak İffet’in annesi son anda durumu fark eder ve Kazım ve İffet’i polise ihbar eder. İki kaçağın peşine düşen polisler en sonunda Kazım ve İffet’i yakalamayı başarır. Planları suya düştüğü için hayal kırıklığına uğrayan gençler için bir de yeni bir haber vardır. Kazım artık fakir değildir, bir akrabası tarafından kendisine yüklü bir miktarda miras kalır.  Bu durumu öğrenen Kazım ve İffet sevinçten havalara uçarlar.

Kazım artık zengin birisidir ve çevresinde yaşayan insanların bakış açıları ve yaklaşımları son derece değişmiştir. Daha önce kendisi ile alay eden ve hor gören insanlar bir anda Kazım’a saygı gösterilerinde bulunmaya başlarlar. Zengin olmanın şaşkınlığını yaşayan genç adam bir de çevresindeki dalkavuklarla uğraşmak durumunda kalır. Hayatı bir anda değişen Kazım’ı çok daha farklı durumlar ve olaylar bekliyordur. İffet ile evlenmek ve mutlu bir hayat kurmak isterken başına gelenler ve sonrasında yaşananlar Kazım’ı şaşkına çevirir.

Bekar Odası Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Bekar Odası”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.