Kabadayı Konusu

2007 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Kabadayı filmi, Türkiye’ye aittir. Aksiyon filmler, dram filmler ve suç filmleri kategorisinde yer alan Kabadayı filminin yönetmen koltuğunda Ömer Vargı oturmaktadır. Kabadayı filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Şener Şen, Kenan İmirzalıoğlu ve Aslı Tandoğan.

Kabadayı filminin konusu

Ali Osman, yılların vermiş olduğu tecrübe ile gayrı-meşru bir meslek olan kabadayılıkta, kendi etik çevresi ile ayrıksı bir yerde durmaktadır. Bütün camiada iyi bir adam olarak tanınan Ali Osman, ezilen insanların yanında durarak onlara kol kanat geriyor. Devran ise oldukça genç birisidir. Gençliğinin verdiği toylukla Ali Osman’ın tam karşısında bir yerde yer alan bir isimdir. Devran’ın amacı ise kabadayı davranışlar sergileyerek piyasada kendine daha sağlam bir yer edinmek ve daha güçlü bir adam olmaktır.

Mahallenin iki kabadayısı karşı karşıya gelmektedir

İki karşıt güçlerin çarpıştığı illegal bir camiada, yeni bir savaşa doğru gidilmektedir. Kabadayı filmi Ömer Vargı tarafından yönetilmektedir. Kabadayı filminin başrolleri Şener Şen ve Kenan İmirzalıoğlu paylaşmaktadır. Kabadayı filmini sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Ekip & Oyuncular

İlk yorum yapan siz olun “Kabadayı”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.