Evrim Konusu

Evrim izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2014 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Evrim filminin orijinal ismi Transcendence’dir. Aksiyon filmler kategorisinde yer alan Evrim filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Evrim filminin yönetmen koltuğunda Wally Pfister otururken, filmin başrol oyuncuları şu şekilde sıralanıyor; Johnny Depp, Rebecca Hall ve Morgan Freeman.

Evrim filminin konusu

Çok büyük buluşlar yapmış olan Dr. Will Caster, son projesi olan önemli bir yapay zeka projesi üzerisin de çalışan bilim insanıdır. Yapmış olduğu teknolojik projelerden dolayı, teknoloji karşıtı bir takım radikal radikal grupların tepkisini çekmektedir. Teknoloji karşıtı olan bu radikal grubun istemiş olduğu teknoloji desteğini göstermediği için Dr. Will Caster, bir terörist grubun saldırısına uğrar. Bu saldırıda cinayete kurban gider.

Dr. Will Caster’in eşi Evelyn eşini tekrardan hayata döndürecektir

Dr. Will Caster’ın eşi de kendisi gibi bilim insanıdır. Evelyn ise Dr. Will Caster’ın beynini gelişmiş bir süper bilgisayara entegre eder. Dr. Will Caster ölmüştür ancak beyni tekrardan eşi Evelyn ile iletişime geçer. Daha önemlisi Dr. Will Caster, bağlı olduğu bilgisayardan internet aracılığı ile tüm dünyayı etkisi altına alacak terörist tehlikesine karşı uyarır.  Ancak teknoloji karşıtı olan bu terörist grup, Dr. Will Caster’ın süper bilgisayar tarafından hayatta olduğunu fark edince, bu süper bilgisayarı yok edebilmek adına harekete geçerler. Evrim filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Evrim Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Sound

Mark A. Mangini

Sound Designer

Richard L. Anderson

Sound Effects Editor

Mychael Danna

Original Music Composer

Production

Christopher Nolan

Executive Producer

Emma Thomas

Executive Producer

Directing

Crew

Wade Allen

Stunt Coordinator

Art

Gene Serdena

Set Decoration

Costume & Make-Up

George L. Little

Costume Design
İlk yorum yapan siz olun “Evrim”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.