The Batman
Nil'de Ölüm
Otel Transilvanya: Transformanya
The King's Man: Başlangıç
Karanlık Kız
Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok
The Matrix Resurrections
Batı Yakası'nın Hikayesi
Don't Look Up
Kabus Sokağı
Şarkını Söyle 2
Licorice Pizza
Enkanto: Sihirli Dünya
Gucci Ailesi
Affedilemez
Belfast
tick, tick… BOOM!
Eternals
Dün Gece Soho'da
Fransız Postası
Son Düello
Bir milleti tanımlayan ve tarih yazan bir kadının gerçek hikayesi.
Ölmek İçin Zaman Yok
Dune: Çöl Gezegeni
Shang-Chi ve On Halka Efsanesi

32 Sonuç içinden 1–24 sonuç gösteriliyor.

Filmler.com farklı kategoriler altında yüzlerce film tek tek, özel bir şekilde hazırlanarak film izlemek isteyenler için sunulmaktadır. Filmlerin tüm detayları ile yer aldığı özel film sayfasında filmin vizyon tarihi, yönetmeni, oyuncuları ve filmin konusu özel fragmanları ile birlikte hazırlanmakta ve sunulmaktadır. Tamamen film keyfini arttırmak adına özel bir proje olarak yayın hayatına başlayan filmler.com, kullanıcılar tarafından büyük beğeni alan ve editörler tarafından önerilen filmleri, öne çıkan filmler bölümünde sunuyor. Bu bölüme göz atarak yeni filmler keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Yerli filmler ve yabancı filmler arasına her gün yeni seçenekler eklenirken, tüm sektörü yakından takip etmek çoğu sinemasever için zor. Öne çıkan filmler kategorisi sizler için takibi ve en güzel filmleri bulmayı kolay hale getiriyor.

Film kategorisinde üstelik daha da kişisel seçimler yapabilmeniz adına çeşitli filtreleme ve sıralama seçenekleri bulunuyor. Öne çıkan filmler bölümünde en yeni filmler, en popüler filmler ya da en beğenilen filmler gibi farklı seçenekleri tercih ederek filmleri sıralayabilir ve böylece oluşturulacak yeni liste üzerinden izlemek istediğimiz filmleri tercih edebilirsiniz. Üstelik belirtilen kriterler dışında filmlerin kategorilerine göre de ayrılması ve sıralanması mümkün. 15 farklı kategori altında sıralanan filmlerde izlemeyi sevdiğiniz kategorileri seçerek öne çıkan filmlerin ayrılmasını ve filtrelenmesini sağlayabilirsiniz.

En iyi filmler ve önerilen filmler öne çıkan filmler kategorisinde sizlerle!

Kategorisinin en çok beğenilen ve öne çıkan filmleri bu sayfada sizlerle bir araya getiriliyor. Türkiye’de en zengin film arşivine sahip film siteleri arasında bulunan filmler.com, özel editörleri tarafından yapılan çalışmalar ile filmler üzerinde tamamen kontrolü elinize almanızı sağlıyor. Üstelik tüm bu seçeneklere ek olarak film izlemek için kendi listelerinizi oluşturabileceğiniz yeni liste özellikleri de bir sonraki film keyfinizde izleyeceğiniz pek çok filmi hazırlamanızı sağlıyor.

Öne çıkan filmler dışında seri filmler, Türk yapımı önerilen filmler ve sizin için seçtiklerimiz gibi farklı kategorilere göz atarak bu kategorilerde yer alan filmleri de değerlendirebilirsiniz. Yayın hayatına başladıktan kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin benimsenen ve en çok tercih edilen film sitesi olan filmler.com ile film izleme deneyiminizi çok daha iyi hale getirebilir ve bu ayrıcalıklar ile yepyeni bir deneyim yaşayabilirsiniz.