Le Masque
Placeholder
Capturing the Killer Nurse
Good Night Oppy
Doctor Who Am I
Son Köle Gemisinin İzinde
Brainwashed: Sex-Camera-Power
The Return of Tanya Tucker: Featuring Brandi Carlile
All That Breathes
Is That Black Enough for You?!?
The Redeem Team
The Sound of 007
What We Leave Behind
13:14: El Reto de Ayudar
Moonage Daydream
Sidney
Placeholder
Ölümcül Mektuplar
Andor: A Disney+ Day Special Look
Perde Arkası: Yüzyılın Yarışı
Get Smart With Money
The Figo Affair: The Transfer That Changed Football
Living with Chucky
Banka Soyguncuları: Son Büyük Soygun

535 Sonuç içinden 1–24 sonuç gösteriliyor.

Kimi zaman gerçek hayatlar kimi zamansa kurgusal olarak hazırlanan birbirinden farklı belgesel filmi filmler.com ayrıcalığı ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yerli ve yabancı olmak üzere pek çok belgesele ev sahipliği yapan sitemizde, belgesel kategorisi altında yer alan içeriklerin her birini inceleyerek dilediğinizi seyredebilirsiniz.

Filmler.com’un belgesel kategorisinde bulunan filmlerin her biri hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz gibi filmlerin fragmanlarını da anında seyredebilirsiniz. Böylelikle filmi seyretmeden önce gereğinden fazla zaman kaybetmeden önce film hakkında detaylı bilgi edinmiş olursunuz. En iyi belgesellerin yanı sıra gelmiş geçmiş en eski ancak hit yapımların da yer aldığı belgesel kategorisinde, ziyaretçilerimiz yani sizler için en yeni ve en kaliteli filmler uzman editörlerimiz tarafından ivedilikle sitemize ekleniyor. Kategori kapsamında aramış olduğunuz özel bir yapım varsa, sitemizde yer alan arama butonunu kullanarak söz konusu film hakkında geniş bir arama yapabilir ve filmi anında incelemeye başlayabilirsiniz.

En yeni belgesel filmleri filmler.com’da

Dramatik, komedi, savaş ve buna benzer daha pek çok türe sahip olan belgeseller genellikle izleyicilere bir konu hakkında fikir edinmesini sağlamak üzere hazırlanan bilgi verici içeriklerdir. Her dönem seyredilmeye uygun yapısıyla popülerliğini kaybetmeyen belgeseller, büyük küçük herkesin keyifle seyredebileceği filmlerdir. Tarihin önemli belgesellerinin yanı sıra günümüzün de seyredilmesi gereken belgesellerine ev sahipliği yapan filmler.com, belgeselseverler için adeta bir arşiv niteliğindedir.

Seçim sırasında yardımcı olmak adına editörlerimizin özenle hazırladığı içerik detayları ve tanıtımlar, filmi seyretmeye başlamadan önce geniş bilgi edinmek konusunda yardımcı olur. Özel olarak hazırlanan belgesel listesinde her bir içeriği fragmanı ve belgeselin konusuna dair pek çok detay aktarılıyor. Belgesel kategorisinde yer alan her bir içerik özenle seçilmiş olup izleyici noktasında belirli bir seviyeye ulaşmıştır. Belgesel filmleri kategorisi içerisinde kurgusal olarak hazırlanan içerikler olduğu gibi aynı zamanda gerçek hayatlardan esinlenerek beyaz perdede yerini alan yapımlarda bulunuyor. Bu sayede izleyiciler gerçek yaşamlar üzerine kurulu filmleri de kategorimizden kolaylıkla bulabilirler. Belgesel kategorisi altında yer alan filmleri dilediğiniz şekilde filtreleyerek dilediğiniz filmi çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.