Affedilemez (The Unforgivable)

Kimse geçmişinden kaçamaz.

Affedilemez (The Unforgivable) Konusu

Affedilemez (The Unforgivable) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Yönetmen koltuğunda Clint Eastwood’un yer aldığı Affedilemez (The Unforgivable) filminin senaryosunda ise David Webb Peoples görev almaktadır. Dram türündeki bu filmin başrol oyuncuları arasında Clint Eastwood, Gene Hackman, Morgan Freeman gibi başarılı isimler yer alıyor.

Affedilemez filminin başrollerinde karşımıza çıkan karakter Little Bill Dagett, sadistiğe yönelik eğilimleri olan, kimseye taviz tanımayan ve diktatör bir şeriftir. Egemen olduğu küçük ve huzurlu kasabayı adeta yaşanmaz ve zorlu bir hale getirmektedir. Bir gün adaletli davranmayı tamamen reddettiğinde, eski bir silahlı soyguncu olan Will Munny, yaşanan durumlar karşısında artık sessiz kalamayacağını söyler. İntikam Will, Will’in eski partneri ve genç bir adamın ellerinden geçecektir.

Clint Eastwood’un Western, dram türünün hala devam ettiğini göstermek adına çektiği Affedilmez filmi 90’lı yılların en önemli filmleri arasında yer alıyor. Yönetmenin ustalık kariyerinde önemli bir yapım olan Affedilmez, Clint Eastwood’e Oscar ödülü kazandırmıştır. Yönetmen Affedilmez filmi ile kariyerinde önemli bir adım atmış ve Western türünün en ince detaylarını kaliteli bir halde seyirciye yansıtmıştır.

 

Affedilemez (The Unforgivable) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Unknown

Hans Zimmer

Original Music Composer

Guillermo Navarro

Director of Photography

Peter Craig

Screenplay

Directing

İlk yorum yapan siz olun “Affedilemez (The Unforgivable)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Affedilemez