Otel Transilvanya: Transformanya (Hotel Transylvania: Transformania)

Otel Transilvanya: Transformanya (Hotel Transylvania: Transformania) Konusu

Otel Transilvanya: Transformanya (Hotel Transylvania: Transformania) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Senaristleri arasında Genndy Tartakovsky ve Nunzio Randazzo’nun yer aldığı Otel Transilvanya: Transformanya (Hotel Transylvania: Transformania) filmi ile eğlenceli bir animasyon deneyimi yaşamak mümkündür. Filmin başrol oyuncuları arasında Kathryn Hahn, Andy Samberg, Selena Gomez gibi başarılı isimler yer alıyor.

Otel Transilvanya: Transformanya, heyecan verici bir animasyon filmi üzerine kuruludur. Film, Van Helsing, insanların birer canavara dönüşmesine izin veren gizemli bir icadı çok daha mükemmel hale getirir. Fakat, insanları canavara çeviren Canavarlaştırma Işını kontrolden çıkar ve Drac’la canavar arkadaşların da her birini insana dönüştürür. Johnny’i ise bir canavara dönüştürür. Her bir karakter yeni uyumsuz bedenlerine uyum sağlamaya çalışır ve hem eğlenceli hem de macera dolu anlar yaşanır. Drac, bir anda güçlerinden arınmış, bir baba gövdesine sahip halde sabah sporu yapmaya başlar. Hayatını bir canavar olarak yaşamaya ve bu durumu da sevmeyen başlayan damat Johnny’e, aradan çok zaman geçmeden bir tedavi bulmak için bir araya toplanmalıdırlar. Öyle ki dünya çapında mücadele verilmektedir. Drac’ın biricik kızı Mavis’in ve insan Drac Pack’in yardımı ile beraber dönüşümleri kalıcı bir hal almadan kendilerini geri döndürmenin bir yolunu aramaktadırlar.

 

 

 

 

Otel Transilvanya: Transformanya (Hotel Transylvania: Transformania) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Selena Gomez

Mavis Dracula (voice)

Andy Samberg

Johnny Loughran (voice)

Kathryn Hahn

Ericka Van Helsing (voice)

Jim Gaffigan

Van Helsing (voice)

Peter Jackson

Wayne (voice)

David Spade

Griffin (voice)

Unknown

Mark Mothersbaugh

Original Music Composer

Michelle Murdocca

Executive Producer

Directing

Selena Gomez

Executive Producer

Genndy Tartakovsky

Executive Producer
İlk yorum yapan siz olun “Otel Transilvanya: Transformanya (Hotel Transylvania: Transformania)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Otel Transilvanya: Transformanya