Yırtık Niyazi Konusu

Yırtık Niyazi filmi zevkle, keyifle seyredeceğiniz harika bir filmdir. Yırtık Niyazi filmini mutlaka seyretmelisiniz. Yırtık Niyazi filmi çok güzel bir filmdir. Yırtık Niyazi filmi harika bir filmdir. Yırtık Niyazi filmini mutlaka seyretmelisiniz. Yırtık Niyazi filmi unutulmaz Yeşilçam yıldızılarını bir araya getiren bir filmdir. Yırtık Niyazi filminde çok önemli oyuncular aktrisler, aktörler vardır. Yırtık Niyazi filminde harika sahneler vardır. Yırtık Niyazi filmi enfes bir filmdir.

Yırtık Niyazi filminde yoksul hayatlar süren iki arkadaştır, bir pansiyonda kalmaktadırlar bu ikili. Yırtık Niyazi filminde bu pansiyonun patronu Binnaz’dır. Yırtık Niyazi filminde Binnaz, mapus damında Gül’le tanışmışlar ve bu pansiyona birlikte yerleşirler genç kadınlar. Niyazi, Gül’e aşık olur Yırtık Niyazi filminde. Gül de Niyazi’ye aşık olur ve aralarında büyük bir sevda başlar Yırtık Niyazi filminde. Gül pavyon şarkıcılı yapmaktadır Yırtık Niyazi filminde, Gül Tanju adındaki gaddar adamın ilgi alakasını çeker, Tanju beğenir kendisini. Tanju pavyonun sahibidir Yırtık Niyazi filminde. Tanju, assolistlik yapması için teklifte bulur Gül’e. Bu durum Gül ve Niyazi’nin aralarının bozulmasına sebep olacaktır Yırtık Niyazi filminde.

Gül, yan kesici ve payvoncudur. Niyazi yoksul, ekonomik durumu olmayan bir gençtir Yırtık Niyazi filminde. Gül’ün kendisi kadar sesi de güzeldir Yırtık Niyazi filminde. Tanju Gül’e aşık olur ve onu elde etmeye çalışır Yırtık Niyazi filminde. Gül iki arada bir derede kalır Yırtık Niyazi filminde, iki erkek arasında karar vermek zorundadır. Gül, zengin Tanju ile Avrupa’ya gider ancak Yırtık Niyazi’ye de büyük bir ikramiye çıkar piyangodan.

Yırtık Niyazi filminin yönetmeni Sırrı Gültekin’dir. Yırtık Niyazi filminin senaryosu Sadık Şendil’e aittir. Yırtık Niyazi filminin yapımcısı Kadir Kesemen’dir. Yırtık Niyazi filminin görüntü yönetmeni Ali Uğur’dur. Yırtık Niyazi filminin süresi seksen dört dakikadır. Yırtık Niyazi filminin türü duygusal, müzikaldir. Yırtık Niyazi filmi renkli çekilmiştir. Yırtık Niyazi filminin oyuncuları ünlü Yeşilçam yıldızları başta usta aktör Sadri Alışık olmak üzere Feri Cansel , Reha Yurdakul , Tanju Okan , Sırrı Elitaş , Necdet Yakın , Mürüvvet Sim , Celal Yonat , Arif Eriş , Sırrı Gültekin , Nevin Akkaya , Esen Günay’dır.

Yırtık Niyazi Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Yırtık Niyazi”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Yırtık Niyazi