Bizim Aile Konusu

Bizim Aile izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Yaşar Usta  üç çocuğu ile yaşam mücadelesi veren dul bir adamdır. Yıllar önce karısını kaybetmiş ve çocukları için kimseyle evlenmemiştir. Hem çalışıp hem çocuklarına bir yandan annelik bir yandan babalık yapmıştır. Mahallede yaşan komşular Yaşar Usta’ya her fırsatta artık evlenmesi gerektiğini söyler. Mahallelerindee yaşayan Melek Hanım da duldur ve üç çocuğu ile birlikte yaşar. Komşular Yaşar Usta ve Melek Hanım’ın birbirleri için çok uygun olduğunu söyleyerek bir araya getirir.

Birbirlerine ısınan Yaşar usta ve Melek Hanım evlenmeye karar verirler ve bu kararlarını çocuklarına bildirirler. İlk başta bu evliliğe şiddetle karşı çıkan çocuklar anne ve babalarının mutluluğu için rıza gösterirler. Kısa sürede evlenen çift ve çocuklar yaşar Usta’nın evinde yaşamaya başlar. Evliliklerinden son derece mutlu olan Yaşar Usta ve Melek Hanım’ın ciddi bir sorunu vardır. Çocuklar birbirilerini hiç sevmezler ve her fırsatta evde kavga çıkarırlar. Aile bu sorunla cebelleşirken, Melek hanım’ın oğlu olan Ferit gönlünü Alev’e kaptırır.

Alev çok zengin bir fabrikatör olan Saim’in kızıdır. Saim vicdansızlığı ile ün yapmış gaddar bir adamdır. Ferit ve Alev’i ayırmak için elinden geleni ardına koymaz. Aileye zarar vermek için var gücüyle uğraşan Fabrikatör Saim’in hesaba katmadığı bir şey vardır. Onun bu hamleleri aileyi daha da kenetleyecektir.

Münir Özkul, Adile Naşit, Tarık Akan, Şener Şen, Ayşen Gruda gibi Yeşilçam’ın değerli isimlerinin yer aldığı film, unutulmaz aile filmleri arasında yer almıştır.

Bizim Aile Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Bizim Aile”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

bizim aile