Televizyon Çocuğu Konusu

Televizyon Çocuğu izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Televizyon Çocuğu filminde Hüsnü adındaki genç bir delikanlının, yaşımına televizyon girmesiyle değişen yaşamında olaylardır konu. Babasının mahalle bakkalında babasıyla çalışmaktadır Hüsnü, sakin bir yaşamı vardır Televizyon Çocuğu filminde. Hüsnü’nün babası eve televizyon satın alır. Eve giren televizyonla birlikte Hüsnü’nün hayatı çok farklı bir noktaya gitmeye başlar Televizyon Çocuğu filminde. Televizyonun büyülü dünyasına kapılar Hüsnü, adeta transa geçmişçesine televizyon izlemeye başlar Televizyon Çocuğu filminde. Hüsnü bir zaman sonra öyle kaptırmıştır ki kendisini televizyona, ne izlerse izlediği şeylere dönüşmeye başlar Televizyon Çocuğu filminde. Boks maçı seyrederken ünlü boksör Muhammed Ali olur, büyük bir savaş filmi seyrederken komutan olur, Dr. Richard Kimble seyrederken Kimble’ye dönüşür Televizyon Çocuğu filminde. Bakkal Muammer yani Hüsnü’nün babası evladını tedavi ettirmek için doktorlara, hacılara, hocalar başvurur, aramadığı çare kalmaz, her yeri didik didik eder kar etmez yine Hüsnü aynıdır. Bir zaman sonra Muammer çözümler üretmeye başlar ve Hüsnü’yü bu hastalıktan kurtarmanın yolunu bulur.

Televizyon Çocuğu filminin yönetmeni Aram Gülyüz’dür. Televizyon Çocuğu filminin senaryosu Aram Gülyüz ve Müjdat Gezen tarafından yazılmıştır. Televizyon Çocuğu filminin yapımcısı Şahan Haki’dir. Televizyon Çocuğu filminin görüntü yönetmeni Abdullah Gürek’tir. Televizyon Çocuğu eseri Müjdan Gezen’e aittir. Televizyon Çocuğu tür olarak komedi ve maceradır. Televizyon Çocuğu renkli çekilmiştir. Televizyon Çocuğu filminin oyuncuları ünlü komedyen  Müjdat Gezen ve yıldız kadrosuyla  Fatma Belgen, Aysun Güven, Sema Eyüboğlu, Adile Naşit, Gazanfer Özcan, Selim Naşit, Ayşen Gruda, Zafer Önen, Kamer Sadık, Atıf Kaptan’tır.

Televizyon Çocuğu zevkle, keyifle seyredeceğiniz muhteşem bir filmdir. Güzel bir komedi izleyip, gülüp eğlenmek istiyorsanız Televizyon Çocuğu’nun seyretmelisiniz. Müjde Gezen ve Gazanfer Özcan gibi önemli komedi oyuncularının yer aldığı bu film unutulmazlar arasındadır. Televizyon Çocuğu çok güzel bir filmdir. Televizyon Çocuğu farklı bir komedidir. Televizyon Çocuğu önemli bir komedi filmidir.

Televizyon Çocuğu Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Televizyon Çocuğu”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Televizyon Çocuğu