Türk Caddesi’ndeki Ev Konusu

Türk Caddesi’ndeki Ev izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2002 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Türk Caddesi’ndeki Ev filmi, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde geçmektedir. Dram, gerilim ve suç kategorilerinde yer alan Türk Caddesi’ndeki Ev filminin yönetmen koltuğunda Bob Rafelson yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor; Samuel L. Jackson, Milla Jovovich, Stellan Skarsgård, Doug Hutchison, Joss Ackland, Grace Zabriskie, Jonathan Higgins, Shannon Lawson, Robert Welch, Francis X. McCarthy, Shawn Roberts, Terence Bowman, Robert Brewster, Noël Burton, Carole B. Thomas, Jennifer Seguin, Larry Day.

Türk Caddesi’ndeki Ev filminin konusu

Çok başarılı bir polis dedektifi olan Jack (Samuel L. Jackson) bir arkadaşına yardım etmek adına, onun aramakta olduğu evden kaçan bir gencin peşine düşer. Dedektif Jack çocuğun son görüldüğü yerin Türk Caddesi’nde bir apartman olduğunu öğrenir ve çocuğu orada aramak için Türk Caddesi’ne gidiyor. Apartmanda arama yaparken girdiği bir evde yaşlı bir karı koca onu içeri davet ederler. Yaşlı çift silah zoru ile dedektifi sandalyeye bağlayarak adeta esir alırlar.

Dedektif Jack’ın başı derttedir

Oldukça sevimli ve iyi insanlara benzeyen bu yaşlı karı kocanın yapmış olduğu bu harekete bir türlü anlam veremeyen başarılı dedektif, kısa bir süre sonra müthiş bir plan geliştirdiklerini ve bir banka soymak için hazırlık içerisinde olduklarını öğrenir. Bu yaşlı karı koca bir soygun çetesinin içerisinde yer almaktadırlar. Söz konusu soygunu gerçekleştirecek olan çete reisinin güzel olan sevgilisi Erin (M. Jovovich) soyacakları bir bankanın yetkilisini baştan çıkarmıştır. Daha sonrasında ise ondan öğrendiği gizli şifreler aracılığı ile büyük bir parayı hesaplarına geçişi sağlamak için transfer gerçekleştirecektir. Eve gelen Dedektif Jack, ise bu soygun için geldiğini düşünürler. Hesaba geçen parayı almak için giderken dedektife göz kulak olması için Erin’i başına dikerler. Gayet akıllı ve uyanık olan dedektif ise aslında bu güzel kadının bütün çeteyi yöneten kişi olduğunu anlar ve bu kadının zaafını bulur. Kullanmış olduğu bu zaaf sayesinde dedektif artık serbestir. Dedektif ile beraber bu kadının kurduğu plan ile çeteyi birbirine düşürürler. Artık sıra silahların konuşmasına gelmiştir.

Türk Caddesi’ndeki Ev Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Türk Caddesi’ndeki Ev”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.