Tanrı Misafiri Konusu

Tanrı Misafiri izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Tanrı Misafiri filminde, acılı bir annenin hikayesine tanık oluruz. Oğlu ölümcül hasta olan bu kadın, evladının hayatta kalması için mücadele verir, büyük çaba sarf eder. Pınar’ı eşi terk etmiştir Tanrı Misafiri ilminde, evladı Tayfun’un tüm sorumluluğu üzerine kalır genç kadının ve yalnız başına bakmak mecburiyetinde kalır Pınar. Tanrı Misafir filminde Pınar, roman yazarıdır ve bu romanlar sayesinde büyük servet kazanır, ünlü olur Tanrı Misafiri filminde. Tanrı Misafiri filminde Pınar’ın evladı Tayfun feci bir şekilde hastalanır. Tanrı Misafiri filminde, doktor oğlu Tayfun’a teşhis koyar ve çocuğunun sağlığına kavuşması için üzüntüden uzak durmasını tavsiye eder Tanrı Misafiri filminde. Evladının mutluluğu için Pınar, Tayfun’a mektuplar yazmaya başlar. Bu mektupların içeriğinde, Pınar eski kocasını taklit etmektedir, yani oğluna babası olduğu yalanıyla mektuplar yazmaktadır Tanrı Misafiri filminde. Pınar bu sayede Doktor’un söylediklerini yerine getirmiş olacaktır ve oğlu Tayfun biraz da olsa mutlu olacaktır. Tanrı Misafiri filminde Tayfun’un babası Kemal’den bir mektup gelir ve yanlarına döneceği haberini alırlar. Genç Tayfun babasının döneceği haberine çok sevinir Tanrı Misafiri filminde, hazırlıklara yoğunlaşır. Tanrı Misafiri filminde Kemal, yolda gelirken feci bir kaza geçirir. Pınar, Kemal’in kaza haberini alır ve oğlu Tayfun’a hissettirmemeye çalışır bu durumu Tanrı Misafiri filminde. Tanrı Misafiri filminde Pınar, aşk konusunda, eşi konusunda büyük yıkımlara uğramıştır. Pınar fiziksel olarak da zor durumdadır ayağı sakattır, variyetlidir, yazdığı romanlarla zengin olmuştur. Biricik oğlu Tayfun’a kendisini adamıştır.

Tanrı Misafiri filminin yönetmeni Mehmet Dinler’dir. Tanrı Misafiri filminin senaryosunun Vural Pakel yazmıştır. Tanrı Misafiri filminin türü dramdır. Tanrı Misafiri filmi Türkiye’de çekilmiştir. Tanrı Misafiri filminin süresi seksen dakikadır. Tanrı Misafiri filminin yapımcısı Enver Özer ve Vural Pakel’dir. Tanrı Misafiri filminin görüntü yönetmeni Çetin Tunca’dır. Tanrı Misafiri filminin oyuncuları  ünlü star aktris  Hülya Koçyiğit ve  yıldız aktör Ediz Hun’dur. Diğer oyuncular İstemi Betil, Gülistan Güzey, Nazan Adalı, Erdoğan Seren, Raik Alnıaçık, İhsan Yüce, Erdoğan Seren, Süheyla Artun, Hüseyin Salıcı, Necdet Tayfun, Oya Angun, Çocuk Oyuncu: Ömercik (Ömer Dönmez D. 1959)

Tanrı Misafiri filmi büyük zevkle ve keyifle seyredeceğiniz bir Yeşilçam melodramıdır. Tanrı Misafiri filmi güzel ve ilgi çekici konusuyla unutulmazlar arasındadır. Tanrı Misafiri filmini mutlaka seyretmelisiniz. Tanrı Misafiri filminde yıldız oyuncular vardır. Tanrı Misafiri filmi seveceğiniz bir filmdir. Tanrı Misafiri filminde Yeşilçam’ın en ünlü oyuncuları vardır.

Tanrı Misafiri Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Tanrı Misafiri”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Tanrı Misafiri