Pamuk Prenses ve Avci: Kış Savaşı (The Huntsman: Winter’s War)

2016114 dk, ,

Pamuk Prenses ve Avci 2,Avcı : Kış Savaşı

Pamuk Prenses ve Avci: Kış Savaşı (The Huntsman: Winter’s War) Konusu

Pamuk Prenses ve Avci: Kış Savaşı (The Huntsman: Winter’s War) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Aksiyon, macera ve fantastik öğeler üzerine kurulu olan Pamuk Prenses ve Avci: Kış Savaşı (The Huntsman: Winter’s War) filminin yönetmenliği Cedric Nicolas-Troyan tarafından yapılmıştır. Filmin senaristliği ise Craig Mazin ile Evan Spiliotopoulos tarafından yapılmıştır. Bununla beraber filmin başrol oyuncuları arasında ise Chris Hemsworth, Charlize Theron, Jessica Chastain gibi daha pek çok başarılı isim yer alıyor.

Buz Kraliçesi Freya (Emily Blunt), kız kardeşi Ravenna’nın (Charlize Theron) öldüğünü öğrendiğinde, onu hayata tekrar döndürebilmek için Büyülü Ayna’yı kullanabilecekleri son büyücüden yardım ister ve Ravenna, aynanın altından derinliklerinden geri gelmeyi başarır. Şimdi ikisi de güçlerini birleştirerek çok daha tehlikeli bir hal alırlar. Onları durdurmanın tek yolu ise bizzat Freya’nın yetiştirmiş olduğu fakat “kalplerini aşka kapatma” emrine itaat etmeyen Eric (Chris Hemsworth) ve Sara’nın (Jessica Chastain) başında yer alan avcıların gönderildikleri ülkelerden gelip yeniden güçlerini birleştirmek durumunda kalırlar. Başrollerinde Chris Hemsworth ve Kristen Stewart’ın yer aldığı 2012 yapımı bu fantastik film, Pamuk Prenses ve Avcı’nın öncesinde yaşanan olayları konu ediniyor.

 

Pamuk Prenses ve Avci: Kış Savaşı (The Huntsman: Winter’s War) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Pamuk Prenses ve Avci: Kış Savaşı (The Huntsman: Winter’s War)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Pamuk Prenses ve Avci : Kış Savaşı