Chris Hemsworth

Oyunculuk

2018

Avengers: Sonsuzluk Savaşı

- Thor Odinson
2019

Yenilmezler: Son Oyun

- Thor Odinson
2009

Cash

- Sam Phelan
2013

Zafere Hücum

- James Hunt
Yenilmezler: Son Oyun” filminin yakışıklı oyuncusu Chris Hemsworth kimdir? Chris Hemsworth kaç yaşında? Chris Hemsworth aslen nereli? Chris Hemsworth dizileri neler? Chris Hemsworth filmleri neler? Chris Hemsworth hangi burç? Chris Hemsworth hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda derledik.

Chris Hemsworth Kaç Yaşında? Chris Hemsworth Aslen Nereli? Chris Hemsworth Hangi Burç?

Chris Hemsworth, 38 yaşındadır. Oyuncu Chris Hemsworth aslen Avustralyalıdır. Chris Hemsworth, Aslan burcudur.

Chris Hemsworth Kimdir?

Avustralyalı oyuncu Chris Hemsworth, Leonie ve Craig Hemsworth’un ortanca oğulları olarak dünyaya geldi ve ailesi Philip Island’a geçmeden önce Northern Territory bölgesindeki bir sığır çiftliğinde yaşadı. Chris’in kardeşine bakıldığında; kendisi gibi oyuncu olan Liam Hemsworth kardeşidir. Chris Hemsworth’un spor olarak sörf yapmaktan zevk aldığı bilinmektedir. Yakışıklı isim Chris Hemsworth, Star Trek filmiyle sinema dünyasına adım attı. 2005 yılında Home and Away dizisiyle Avustralya’da Chris Hemsworth, en iyi genç erkek yetenek dalında Logie Ödülü aldı. Chris Hemsworth’ın özel hayatına bakıldığında; aktris Elsa Pataky ile evlidir. Çiftin ilişkileri 25 Eylül 2010 tarihinde LACMA tarafında Los Angeles’da düzenlenen bir partide ilişkileri başladı ve üç ay sonra evlendikleri biliniyor. Hemsworth çiftinin üç çocukları var: kızları India Rose Mayıs 2012’de ve ikiz oğlanları, Tristan ve Sasha Mart 2014’te dünyaya geldi.

Chris Hemsworth’ın Rol Aldığı Film ve Diziler

2009 Star Trek George Samuel Kirk, Sr. 2009 A Perfect Getaway Kale 2010 Ca$h Sam 2010 Ollie Klublershturf vs the Nazis Chad Kısa 2011 Thor Thor 2012 The Cabin in the Woods Curt 2012 The Avengers Thor 2012 Snow White and the Huntsman Eric, Avcı 2012 Red Dawn Jed Eckert 2013 Star Trek Into Darkness George Kirk (seslendirme) Star Trek’ten arşiv görüntüleri 2013 Rush James Hunt 2013 Thor: The Dark World Thor 2015 Avengers: Age of Ultron Thor 2015 Cyber Post-prodüksiyon 2015 In the Heart of the Sea Owen Chase Oynuyor 2015 Blackhat ( Hacker ) Nicholas Hathaway Başrol Hawke’nin ailesiyle birlikte mutlu bir hayat sürerken, kızının oğlunun ve eşinin ani kayboluş sahnesiyle başlan ve bilindiği üzere Infinity War’la Thanos, hedeflediği amaca ulaşmış ve sonsuzluk eldiveniyle dünyanın yarısını yok edişini anlatan oyuncu kadrosundaChris Hemsworth’de rol aldığı filmi izlemek için linke tıklayınız; Yenilmezler: Son Oyun