Namus Uğruna Konusu

Namus Uğruna izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Namus Uğruna filmi zevkle, keyifle seyredeceğiniz harika bir filmdir. Namus Uğruna mutlaka seyretmelisiniz. Namus Uğruna filmi akıllarda yer edecek çok iyi bir filmdir. Namus Uğruna filmi ünlü Yeşilçam yıldızlarının buluştuğu çok harika bir filmdir. Namus Uğruna filmini çok seveceksiniz. Namus Uğruna filmi gözyaşlarınızı tutamayacağınız, acı dolu sahneleriyle çok güzel dramadır. Namus Uğruna filmi muhteşem bir yapımdır. Namus Uğruna ünlü sinemacı Kemal filmin sahibi ve senarist yönetmen Osman F. Seden’in eseridir. Namus Uğruna filmini izlerken kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Namus Uğruna filmi akıllarınızda kalacak bir filmdir.

Namus Uğruna filminde Eşref’in  eşinin büyük bir zengin olma tutkusu vardır, bu yüzden adamın başına türlü türlü olaylar gelecektir. Namus Uğruna filminde Eşref Kasımpaşalı’dır ve bir garajda mesleğini icra etmektedir ve  aşık olduğu sevdaya tutulduğu sevdiği kız Neriman ise terzilik yapmaktadır, aynı zamanda Eşref annesiyle ilgilenip, tedavisiyle yakından ilgilenmektedir, fakir bir gençtir Eşref. Namus Uğruna filminde Eşref ve Neriman birbirlerine büyük bir aşk beslemeye başlarlar. Namus Uğruna filminde Eşref ve Neriman bir süre sonra izdivaç gerçekleştirip, evlenirler. Namus Uğruna filminde Neriman’ın lüks yaşamak, çok zengin bir hayat sürmek tutkusu vardır. Neriman Eşref’i sık boğaz eder ve çok para getirmesi için eve durmadan ısrarda bulunur, sebebi ise zengin hayat kavuşmaktadır, Eşref’i üzer bu konuda Neriman Namus Uğruna filminde. Eşref eve para getirir Neriman kira ödemek yerine bu parayı kendi özel istekleri harcar Namus Uğruna filminde. Eşref etini tırnağına takıp daha çok çalışmaya Neriman’a para yetiştirmeye çalışır, Neriman’ı mutlu etmek için mücadele verir Namus Uğruna filminde. O sıralarda Eşref’in zengin patronu ve Salih Usta ilişki yaşamaya başlarlar, Neriman saf Eşref’i aldatacaktır.

Namus Uğruna filminin yapım yılı 1960’tır. Namus Uğruna filminin türü dramadır. Namus Uğruna filminin yönetmeni Osman F. Seden’dir. Namus Uğruna filminin senaryosu Osman F. Seden’e aittir. Namus Uğruna filminin yapımcısı Osman F. Seden ve Şakir Seden’dir. Namus Uğruna filminin görüntü Yönetmeni Kriton İlyadis’tir. Namus Uğruna filminin süresi yüz iki dakikadır. Namus Uğruna filminin  ünlü yıldız aktörler, aktrisler, oyuncular Eşref Kolçak, Memduh Ün, Mualla Sürer, Leman Akçatepe, Suphi Kaner, Diclehan Baban, Memduh Alpar, Peri Han, Serpil Gül’dür.

Namus Uğruna Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Namus Uğruna”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Namus Uğruna