Güler Misin Ağlar Mısın

197593 dk

Dargın ayrılmayalım

Güler Misin Ağlar Mısın Konusu

Güler Misin Ağlar Mısın izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Güler Misin Ağlar Mısın, Osman Seden’in yönetmenliğinde 1975 yılında seyirci karşısına çıkmış, yerli romantik komedi filmidir. Seyircinin bir arada görmeyi çok sevdiği Zeki Alasya ve Metin Akpınar’ın baş rolleri paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda; Neriman Köksal, Kadir Savun ve Fatma Belgen gibi Yeşilçam’ın sevilen isimleri yer almıştır. Kuşadası’nda çekilen film, yayınlandığı senenin en sevilen yapımlarından olmuştur.

Kuşadası’nın en sevilen otellerinden birisinin sahibi olan Cemal bey, projelerini bir üst kademeye taşıyıp, daha fazla müşteri çekebilmek adına golf sahası yaptırmaya karar verir. O sırada otelinde katip olarak görev alan Metin’i de bu sahanın işletmesinin başına getirir. Bu görevi mutlulukla kabul eden Metin’in hayalleri kısa süre içerisinde suya düşecektir. Sevdiği kadın olan Aysel ve ailesi bu golf sahasının planındaki arazide yaşamaktadır ve proje için evlerinden atılmaları gerekmektedir.

Metin durumu Cemal Bey’e anlatsa da, bu durumu asla değiştiremez, Cemal Bey sahanın her şekilde yapılmasını kafasına koymuştur. Rasim Usta, karısı ve Aysel sokakta kalmaya mahkum olur. Yaşanılan bu olayla Cemal Bey’i karşısına alan Metin, yakın dostu Zeki’yi de yanına katarak bir kurtarma planı hazırlar. Rasim Usta’nın ailesine yeni bir ev yapacaklar ve onlara hediye edeceklerdir, ancak bütün araziler sıkıntılı çıkar. Metin ve Zeki, hiç umulmadık bir yere ev kurmaya karar verirler. Yapacakları bu yeni ev, hem Rasim Usta ve ailesini hem de Cemal bey cephesini şaşkına uğratacaktır.

Güler Misin Ağlar Mısın Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Güler Misin Ağlar Mısın”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.