Milyarder Konusu

Milyarder izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Küçük bir belde olan Mesudiye’de Tren istasyonu görevlisi olarak çalışan Mesut’un oldukça sıradan sakin bir hayatı vardır. Ailesi ile birlikte kendi yağında kavrulup giden ve orta halli bir yaşantı sürmektedirler . Onların bu sakin hayatı bir yılbaşında tamamen bozulur. O yıl çekilen büyük ikramiye Mesut’un aldığı bilete çıkar. Piyangonun kendisine vurduğu öğrenen Mesut havalara uçar. Hayatının ne kadar değişeceğine dair hayaller kurmaya başlar fakat yaşanan olaylar hiç de beklediği gibi gelişmez. Bir yandan piyangonun kendisine çıktığını öğrenen insanların iki yüzlü tavırları ile uğraşırken, bir yandan da daha fazla kişinin öğrenmesini engellemek için saklamaya çalışır.

Mesut’un beklemediği olaylardan biri ise aile üyelerinin tepkisidir. Bir anda kendisine olan tavırlar ve yaklaşımlar değişmeye başlamıştır. Ailesi tarafından el üstünde tutulmaya başlanan Mesut bu durumdan bunalmaya başlar. Daha önceden kendisini başarızlıklarla suçlayan karısı bile her fırsatta türlü yalakalıklarla Mesut’un gözüne girmeye çalışır.

Piyangonun kendisine vurmasıyla hayatı tepetaklak olan Mesut için işler her geçen gün daha da garipleşir. Çevresinde var olan herkesin oldukça çıkarcı ve iki yüzlü olduğunu görmek onu şaşırtmıştır. Hayatı hiç de düşündüğü gibi gitmez ve kabuslarla dolu bir süreçte bulur kendini.

Filmin yönetmenliğini Kartal Tibet üstlenirken, Mesut karakterine usta oyuncu Şener Şen hayat vermiştir. Film eleştirmenleri tarafından kült filmler arasına dahil edilmeyi başarmıştır.

Milyarder Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Milyarder”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.