Ah Nerede Konusu

Ah Nerede izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Taşrada yaşayan ailesinin yanından ayrılıp okumaya büyük şehre giden Ferit, Murat ve Ömer isimli üç kardeş geliş amaçlarından oldukça uzaklaşmışlardır. Kadınlarla ve çapkınlıklarıyla gününü gün eden Ferit  beklenmedik olaylarla karşılaşır.  Hayatını güzel kadınlara ve eğlenceye adayan genç adam bir gün arabasının arızalanması ile yolda kalır. Bu durumu düzeltmek için çevreyi dolaşırken çimenlerde bütün güzelliği ile uzanan bir kadın görür. Kadının güzelliğine kapılan genç adam onu elde etmek için elinden geleni yapmaya karar verir. Ancak karşılaştığı güzel kadın olan Zehra diğerleri kadar kolay lokma değildir. Ferit’e ve ona olan aşkına inanmaz.

Uzun uğraşlar sonucu Zehra’yı kendine inandırmayı başaran Ferit için işler hiç de kolay gitmeyecektir. O bütün bunlarla uğraşırken kardeşleri de başlarını belaya sokmuşlardır. Murat kumar masalarından kalkamazken, Ömer’de siyasi eylemlerin içine dahil olmuştur. Kardeşlerin yaşadığı hayattan haberdar olan aileleri onları toparlamanın yollarını ararlar. Hem ailesiyle, hem kardeşleriyle  hem de eski aşıklarıyla mücadele eden Ferit için hayat gittikçe zorlaşır.

Tam Zehra’yı ikna etmeyi başarmışken taşradan gelen nişanlı, belalı komşu Huriye ve abisi ve geçmişte sevgili olduğu tüm kadınlar bir bir ortaya çıkar. Ferit’in tüm planları suya düşer, çözmesi gereken problem sayısı gittikçe çoğalır. Ferit’in gerçek yüzünü gören Zehra ise diğer kadınlarla bir araya gelip Ferit’e karşı plan yapar.Genç çapkını amansız bir oyun bekler.

Filmin ismi bazen “Ah Nerde” olarak kullanılmaktadır.

Ah Nerede Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Ah Nerede”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

ah nerede