Kılıç Bey Konusu

Kılıç Bey izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Kılıç Bey filminde, işçiler için mücadele eden kötülüklere, haksız davranışlara karşı çıkan, başkaldıran bir adamın öyküsü anlatılmaktadır. Küçük yaşlardaki Kılıç Bey’in babasının işleri kötü gider, iflas eder. Acımasız toprak ağaları biricik babasının malına mülküne el koyarlar ve babasını borçlu bırakırlar Kılıç Bey filminde. Kılıç Bey bu durumun zorluklarıyla hayata tutunmaya çalışır küçük yaşta. Çok küçük yaşlarda İstanbul’a gelir Kılıç Bey. Kılıç Bey, kabadayı olarak yükselir ve yeraltı dünyasında namlı bir adam olur.

Kılıç Bey, halka ve işçilere yapılan zulme başkaldırır, zenginlerin karşısında durur senelerce. Kılıç Bey’den korkan zenginler, geri çekilirler Kılıç Bey filminde. Kılıç Bey, garibanların başvuracağı, derdini anlatacağı, bir dert babası olur Kılıç Bey filminde. Derde düşen, bir durumdan dolayı başları sıkışan herkes Kılıç Bey’e başvurur. Kılıç Bey’in garibanlara, yoksullara, işçilere sahip çıkması tüm zenginleri, iş adamlarını rahatsız eder ve Kılıç Bey’e daha fazla cephe alırlar Kılıç Bey filminde. İş adamları, zenginler Kılıç Bey’den kurtulmak için bir oyun kurarlar. Ortakalaş bir kiralık katil tutup, Kılıç Bey’i ortadan kaldırmaya çalışacaklardır Kılıç Bey filminde.

Kılıç Bey, mafya baronlarına karşı, yeraltı dünyasına karşı savaşır. İyi yürekli, karakterli bir gençtir Kılıç Bey. Köyde yaşayan iki aile, birbirlerine dostturlar Kılıç Bey filminde. Büyük kente gelen bu iki kırsal aile yasadışı olaylara karışır İstanbul’da. Kılıç Bey’in bu ailelerle ilişkisi vardır ve bu ailelerden birininin reisi ölür, kızını ölmeden önce çok yakın dostu olan birinin oğlu Kılıç Bey’e emanet eder filmde. Bu kız Kılıç Bey’e aşık olur.

Kılıç Bey filminin türü Macera, Dram’dır. Kılıç Bey filminin türü macera dramdır. Kılıç Bey filminin yönetmeni Natuk Baytan’dır. Kılıç Bey filminin senaryosu ünlü senarist Safa Önal’a aittir. Kılıç Bey filminin görüntü yönetmeni Orhan Kapkı’dır. Kılıç Bey filminin yapım şirketi Sezer Film’dir. Kılıç Bey filmin yapımcısı Berker İnanoğlu’dur. Kılıç Bey filminin oyuncuları ünlü yıldızlar Cüneyt Arkın, Perihan Savaş, Bilal İnci, Nejat Özbek, Turgut Özatay, Aliye Rona’dır.

Kılıç Bey Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Kılıç Bey”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Kılıç Bey