İntikamcı Konusu

İntikamcı izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

İntikamcı filminde küçük çocuklara dilencilik yaptıran ve kötülük yapan bir suç çetesinin karşısında büyük mücadele veren cesaretli, yürekli bir adamın hikayesi yer alır İntikamcı’da. Behçet, çok küçük yaşlarda bir dilencileri çalıştıran bir suç örgütünün elinde yem olur İntikamcı filminde. Bu dilencilik çetesi, küçük çocukları sakatlayıp, ellerini kollarını keserek dilencilik yaptırmaktadır İntikamcı’da. Küçük Behçet’e çete tarafından bir iş verilir: Bir ofise hırsız olarak girecektir ve tüm torbaları çalıp kaçacaktır İntikamcı filminde. Behçet soygun yaptığı saatlerde bir adamın ölümüne sebebi olur, canına kıyar adamın İntikamcı filminde. Behçet torbaları saklama girişiminde bulunur İntikamcı filminde.

Hırsızlık çetesinin acımasız, gaddar lideri Behçet’in sakladığı torbaları aramaya başlar ve yerini öğrendir, Behçet!’i polis karakoluna teslim eder İntikamcı filminde. İntikamcı’da Behçet polis tarafından yakalandıktan sonra cezaevine götürülür ve mahkemeye çıkartılır, tam yirmi yıl hapis cezası yer. İntikamcı filminde Behçet’İn canına kıyıp, öldürdüğü kişinin kardeşi Kamil, Behçet’in peşine takılır ve onu yakalama çabasına girer intikamcı filminde. Gaddar Kamil, Behçet’e suikast düzenleme girişimlerine başlar ve düzenler, hapiste rahat bırakmaz İntikamcı Behçet’i. Cezası sona erer, Behçet kocaman adam olmuştur, cezaevinden çıkar İntikamcı. Geçmişte işlediği cinayet peşinden gelecektir Behçet’in İntikamcı filminde.

İntikamcı filminin yapım yılı 1976 yıldır. İntikamcı filmin dram, macerası ve erotik türlerde bir filmdir. Büyük zevkle seyredecediğinz temposu yükse bir filmdir İntikamcı. İntikamcı filminin senaryosu ünlü oyuncu İhsan Yüce’ye aittir. İntikamcı filminin yönetmeni Yavuz Figenli’dir. İntikamcı filminin yapımcısı Necdet Barlık’tır. İntikamcı filminin oyuncuları: Behçet Nacar,  Erol Taş, Nilgün Ceylan, Romina Terry, Hülya Şengül’dür.İntikamcı filmi ünlü oyuncu Behçet Nacar’ın filmidir. Macera dolu bu film sizin iyi vakit geçirmenizi sağlayacak. Güzel bir Yeşilçam filmi seyredeceksiniz. Dramı ve macerayı yaşacaksınız İntikamcı filminde.

İntikamcı Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “İntikamcı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Intikamci