Kenarın Dilberi Konusu

Kenarın Dilberi izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Kenarın Dilberi filminde Ekrem genç yaşlarda birisidir. Ekrem yüksek tahsil için Amerika’ya gider. Doğduğu, büyüdüğü topraklara geri döner Ekrem Kenarın Dilberi filminde. Çok zengin bir iş adamı olan Aziz’in güzeller güzeli şımarık Necla adında bir kızı vardır Kenarın Dilberi filminde. Ekrem Amerika’dan dönmüştür ve Necla ile nişanı olacaktır Kenarın Dilberi filminde. Bir de kalbi güzel yoksul bir işportacı olan Türkan adında bir genç kadın vardır Kenarın Dilberi filminde. Çok zengin variyetli bir iş insanı olan Aziz’le kader Türkan’ı karşılaştırır ve Aziz Türkan’dan öz kızının yerine geçmesini ister, olaylar karışır. Türkan, Aziz’in kızı Necla’nın karşısına kendi kızı gibi çıkacaktır Kenarın Dilberi filminde. Türkan Aziz’in bu teklifini kabul eder, yoksuldur ve paraya ihtiyacı vardır, bu iş karşılığında para alacaktır genç kadın. Türkan, Ekrem’in karşısına Necla olarak çıkar Kenarın Dilberi filminde. Türkan ve Ekrem arasında dillere destan büyük bir aşk başlar, Türkan’ın kimsenin bilmediği bir sırrı ortaya çıkar ve her şey yarım kalır Kenarın Dilberi filminde.

Kenarın Dilberi filminde çok zengin bir iş adamının kızı, şımarık bir kızın yerine geçen Türkan’ın başından geçenler konu edinilir. Kenarın Dilberi filminde Ekrem, Amerika’ya yüksek okul okumaya gider ve Ekrem Amerika’da gitar çalar, şarkıcılıkla uğraşır aynı zamanda. Kenarın Dilberi filminde, Aziz zengin bir fabrikatördür. Ekrem’in kokain, uyuşturucu bağımlısı kızı Necla ile nişanlıdır aynı zamada Kenarın Dilberi filminde. Sokaklarda işporta işiyle uğraşan ve satıcılık yapan Türkan güzel ve gururlu fakir bir genç kadındır Kenarın Dilberi’nde. Aziz bir kader ve tesadüf olayıyla Türkan’la tanışır Kenarın Dilberi filminde.. Aziz Türkan’a teklifte bulunur kendi kızı uyuşturucu bağımlısı dengesiz bir kızdır ve Ekrem’in karşısına çıkarmak istemez kendi kızını Kenarın Dilberi filminde. Türkan’a teklifte bulunur kendi kızının yerine geçmesi için Kenarın Dilberi filminde. Türkan Necla’nın yerine geçer ve Ekrem’le tanışırlar, sonra aralarında büyük bir aşk başlar.

Kenarın Dilberi filmi romantik, dram türündedir. Kenarın Dilberi filmi süresi seksen altı dakikadır. Kenarın Dilberi filminin yönetmeni Osman F. Seden’dir. Kenarın Dilberi filminin senaryosu ünlü sinemacı Osman F. Seden’e aittir. Kenarın Dilberi filminin görüntü yönetmeni Necati İlktaç’tır. Kenarın Dilberi filminin yapım şirketi Akün filmdir. Kenarın Dilberi filminin yapımcısı İrfan Ünal’dır. Kenarın Dilberi filminin oyuncuları
başta sinemanın sultanı Türkan Şoray olmak üzere altın çocuk Göksel Arsoy ve kötü adam Kenan Pars, Gürel Ünlüsoy, Hulusi Kentmen, Senih Orkan, Nubar Terziyan, Mürvet Sim, Necdet Tosun, Hayri Caner’dir.

Kenarın Dilberi Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Kenarın Dilberi”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Kenarın Dilberi