Aşık Oldum Konusu

Aşık Oldum izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

   Yönetmenliğini Ertem Eğilmez’in yaptığı Aşık Oldum 1985 yılında vizyona giren bir komedi filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda Şener Şen, Ayşen Gruda, Erdal Özyağcılar, Nevra Serezli yer almıştır. Filmin hikayesi mutlu bir evliliği olan Şakir’in acemi çapkınlık maceralarından meydana getirilmiştir.  Şakir bir reklam ajansında yönetici pozisyonundadır ve her sabah yaptığı gibi işe gelmiş ve otoparka inip aracını park etmektedir. Bu sırada karşısında kırmızı elbiseli güzel bir kadın görüp ondan etkilenmiştir. Birlikte asansöre binip iş merkezine gitmişler ancak ikisi farklı odalara girmişlerdir. Şakir etkilendiği kadının odasını aradığında telefonu açan sekreter İnci’dir oysa Şakir’in etkilendiği kadın o gün fotoğraf çekimi için iş merkezine gelen Sibel’dir.

Şakir kadının sesini bilmediği için İnci’yle konuştuğunun farkında değildir ve onu Sibel zannederek konuşur. Buluşmak istediğini söyler ve akşam uygun bir saatte randevulaşırlar. Bu sırada karısı Güzin ile birlikte yemeğe çıkan Şakir akşam yapacağı kaçamak için bir bahane üretmeye çalışır. Karısının sevmediği bir film aklına gelmiş ve sinemaya birlikte gitme teklifinde bulunmuştur.

Güzin, Tarzan filminden hoşlanmadığını ve oğulları Cihan’la birlikte gidebileceklerini söyler. Şakir bu bahaneden kurtulup başka bir bahane bulmak için arkadaşlarından yardım almaya karar verir. Arkadaşları Haluk ve Macit, ilk kez çapkınlık yapacak olan acemi arkadaşlarına yardımcı olmak için taktik vermeye başlarlar. İnci planladıkları saatte planladıkları yere gider ancak Şakir karısına söyleyecek bir yalan bulamayınca evden çıkamaz. İnci sabaha kadar onu bekler ancak Şakir gelmemiştir. Tekrar Sibel’i görebilmek umuduyla ertesi gün otoparka iner ancak kendisini bekleyen öfkeli İnci’yi görünce nedenini anlayamaz. İnci ona hiç bir şey söylemeden öfkesini belli edecek hareketler yapar ve yanından ayrılır.

Şakir işten çıkıp her yerde aşık olduğu kadını arar ancak bir türlü onu bulamaz. Bir kaç gün sonra Aysel’in ata bindiğini öğrenir ve onu bulmak için ata binme alışkanlığı edinmeye çalışır. Şakir günler sonra Sibel’le karşılaşmıştır ve ona buluşmaya neden gelemediğini açıklamaya çalışır. Sibel Şakir’in söylediklerinden hiç bir şey anlayamaz ve Şakir açıklamaya devam eder. Çocuklarıyla mutlu bir aile tablosu çizen, başarılı, sakin olan Şakir Sibel’den başka bir şey düşünemez hale gelir. Karısı Güzin’in şüphelenmemesi için türlü numaralar çevirmek zorunda kalan Şakir Sibel’den randevu koparmayı başarmıştır ancak kendisinden intikam almaya çalışan İnci’den henüz haberi yoktur.

Aşık Oldum Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Aşık Oldum”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.