Kalpaklılar Konusu

Kalpaklılar izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Kalpaklılar filminde güzeller güzeli köklü bir Osmanlı Paşasının biricik kızı ve yakışıklı bir Kuva-yı Miliiyecinin dillere destan aşkının hikayesidir bu. Kalpaklılar filminde halk iki tarafa kutuplaşmıştır Mustafa Kemal’in tarafında olanlar ve padişah tarafında olanlar böyle bir ortam vardır. Kalpaklılar filminde İstanbul’da birçok kendini gizleyen Kuva-yi Milliye tarafında kişi vardır. Ayrıca Anadolu’ya gidenlerde vardır bu insanların arasında Kalpaklılar filminde. Güzeller güzeli Müjgan, ünlü Süleyman Sırrı Paşa’nın biricik kızıdır kalpaklılar filminde. Kuva-yı Milliye harekatının İstanbul’daki gönüllüsüdür bu genç asker, çok iyi kalpli, onurlu birisidir Kalpaklılar filminde. Süleyman Sırrı Paşa’dan bilgi sızdırmak amacıyla kızı Müjgan’la yakınlaşır Talip, Kalpaklılar filminde. Zaman geçer aradan ve Müjgan, Talip’in kendisine yakınlaşmasının sebebinin farkına varır Kalpaklılar filminde. Müjgan, Talip’e istekli bir şekilde yardımcı olarak babasıyla ilgili bilgileri vermek anlamında Kalpaklılar filminde. Müjgan’ın yapacağı yardım ikisi arasında büyük bir aşkın başlamasını sağlar Kalpaklılar filminde.

Kalpaklılar zevkle, keyifle seyredeceğiniz muhteşem bir filmdir. Kalpaklılar filmi tarihi gerçekleri anlatan güzel bir yapımdır. Kalpaklılar filmini çok seveceksiniz. Kalpaklılar filmini mutlaka seyretmelisiniz. Kalpaklılar filmini çok beğeneceksiniz. Kalpaklılar filmi çok güzel bir Türk Sineması örneğidir. Kalpaklılar filmi Yeşilçam filmlerini güzellerindendir. Kalpaklılar filmi ünlü yıldızların buluştuğu harika bir yapımdır.

Kalpaklılar filminin yönetmeni Nejat Saydam’dir. Kalpaklılar filminin senaryosu Nejat Saydam’a aittir. Kalpaklılar filminin yapımcısı Özdemir Birsel’dir. Kalpaklılar filminin müzikleri Yalçın Tura’ya aittir. Kalpaklılar filminin görüntü yönetmeni Menasi Filmeridis’tir. Kalpaklılar filminin eseri Samim Kocagöz’e aittir. Kalpaklılar filminin türü savaş, tarihtir. Kalpaklılar filminin oyuncuları başta ünlü sinema sanatçısı, usta aktör Sadri Alışık olmak üzere Nubar Terziyan, Çolpan İlhan, Kemal Ergüvenç, Zeki Alpan, Ulvi Uraz, Halide Pişkin, Hayri Esen, Sadettin Erbil, Mümtaz Alpaslan’dır.

Kalpaklılar Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Kalpaklılar”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Kalpaklılar