Kader Kurşunu Konusu

Kader Kurşunu izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Kader Kurşunu filmi büyük zevkle, keyifle seyredeceğiniz siyah beyaz filmlerdendir. Kader Kurşunu filmini mutlaka seyretmelisiniz. Kader Kurşunu filmi çok güzel bir filmdir. Kader Kurşunu filmi harika bir filmdir. Kader Kurşunu filmi muhteşem bir filmdir. Kader Kurşunu filmi acılı bir dramadır. Kader Kurşunu filminde ünlü starlar Yellilçam yıldızları buluşmuştur. Kader Kurşunu filmini çok sevecek çok beğeneceksiniz. Kader Kurşunu filmi ilginizi çekecek bir filmdir. Kader Kurşunu filmi uyuşturucu ve mafyatik konulu öyküsüyle sizi cezbedecek.

Kader Kurşunu filminde Kemal adındaki bir adamın macera dolu hikayesini izleriz. Kemal, uyuşturucu şebekeleriyle mücadele etmektedir Kader Kurşunu filminde. Kadir pis işlerle kanun dışı kirli işlerle meşguldür, Kemal Kadir denen aadamdan haraç kesmektedir Kader Kurşunu filminde. Kemal istediği miktar para haraç alamadığı için Kadir’e büyük düşmanlık besler Kader Kurşunu filminde. Kader Kurşunu filminde Kont adındaki bir adam Kadir’in rakibidir, Kont Kemal ve Kadir arasındaki durumun bilgisini edinir ve Kemal’le iş birliği yapmak teklifinde bulunur Kader Kurşunu filminde. Kemal’in güzeller güzeli sahnelerin ünsüz yıldızı Güner’le sorunları vardır Kader Kurşunu filminde. Güner ünlü bir yıldız olmak istemektedir Kader Kurşunu filminde.

Kader Kurşunu filminde Güner, bir tesadüf sonucu Kadir’in evladı Cemil’le tanışıklık elde eder. Kader Kurşunu filminde Kemal Kadir’le bu haraç, para meseleleriyle uğraşırken bir de namus meselesi durumu ortaya çıkar Kader Kurşunu filminde. Kader Kurşunu filminin yönetmeni Osman F. Seden’dir, Kader Kurşunu filminin senaryosu Osman F. Seden’e aittir. Kader Kurşunu filminin yapımcısı Osman F. Seden’dir. Kader Kurşunu filminin görüntü yönetmeni Necati İlktaç’tır. Kader Kurşunu filminin türü dramdır. Kader Kurşunu filmi siyah beyaz çekilmiştir. Kader Kurşunu filminin çekildiği ülke Türkiye’dir. Kader Kurşunu filminin oyuncuları  Orhan Günşiray, Sevim Emre, Ülkü Özen, Hayati Hamzaoğlu, Atilla Ergün, Talat Gözbak, Necip Tekçe, Feridun Çölgeçen, Mehmet Ali Akpınar, Erdoğan Seren, Ali Seyhan, Nezihe Güler, Adnan Uygur, Ali Demir’dir.

Kader Kurşunu Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Kader Kurşunu”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Kader Kurşunu