Beş Milyoncuk Borç Verir misin Konusu

Beş Milyoncuk Borç Verir misin izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Zeki ve Metin aynı evde kalan iki yakın arkadaşlardır. Aynı iş yerinde çalışırlar ve araları çok iyidir. Aynı zamanda evlerinde alkolik arkadaşları Nuri de kalmaktadır. Sürekli sarhoş gezer ve onu asla ayık bir şekilde bulamazlar.  Çalıştıkları yerlerde mutludurlar. Metin’in bir de kız arkadaşı vardır ve o da orada çalışmaktadır. Zeki ise çalıştığı yerin başka bölümündeki bir sekretere âşık olmuştur. Adı Perihan’dır ve kız onu saf bulduğu için onun aşkını ve davranışlarını sürekli alttan alır. Bun rağmen davranışları Zeki’yi yüreklendirici cinstendir.

Zeki sürekli gizlice onun ofisine gidip onunla vakit geçirmeye çalışır ancak çoğu zaman başını belaya sokar. Bir seferinde patronları hakkında ileri geri konuşurken adam onları kapıdan dinlemiştir. Başı büyük belaya giren Zeki özür dileyip sekreterin ofisinden çıkar.

Perihan ise çalıştığı şirketteki patronun oğlu ile görüşüyordur. İkisi de birbirlerini seviyordur ancak Perihan evliliği istediğini ona dile getirir. Teoman da bunu istiyordur. Ancak babasının büyük bir işe girdiğini o işten çıkmadan bunu ona açamayacağını söyler.

Üzerinden biraz zaman geçtikten sonra Teoman babasına bu konuyu açar ancak babası çok katı bir şekilde onu reddeder. Babasına göre Teoman öyle sıradan bir sekreterle evlenemezdir. Ayrıca babası çok kızgındır çünkü çekmek istediği beş milyonluk kredi son anda iptal olmuştur. Eğer zamanında beş milyon bulamazsa yirmi milyon zarara uğrayacaktır. Bu krediyi çekmesinin nedeni ise seksen kişinin oturduğu araziyi yıkarak yerine yeni şeyler dikmek istemesidir. Orada yaşayan pek çok kişi o adamdan borç almış geri veremeyince ise evlerini ipotek ettirmişlerdir.

Zeki ise yolda yürürken ayağının altına bir piyango bileti düşer. Satıcının sözlerinden sonra Zeki bu bileti alır ve yeni aldığı ceketinin iç cebine sokar. Ancak daha sonradan o ceketi satar. Biletin onlara çıkışıyla beraber onları ceketin peşine düşecekleri bir macera bekliyordur.

Beş Milyoncuk Borç Verir misin Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Beş Milyoncuk Borç Verir misin”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.