İki Milyarlık Bilet Konusu

İki Milyarlık Bilet izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

İki Milyarlık Bilet filmi zevkle, keyifle seyredeceğiniz bir komedi dram filmidir. İki Milyarlık Bilet filmini çok seveceksiniz. İki Milyarlık Bilet filmi güzel filmlerden birisidir. İki Milyarlık Bilet filmi çok güzel filmlerden birisidir. İki Milyarlık Bilet, Türk Tiyatro ve sinemasının önemli komedi yıldızlarını, aktörlerini, aktrislerini buluşturmuştur. İki Milyarlık Bilet filmini mutlaka seyretmelisiniz. İki Milyarlık Bilet filmi çok güzel bir filmdir. İki Milyarlık Bilet filminde özel komedi sahneleri vardır. İki Milyarlık Bilet filmi severek kahkahalarla seyredeceğiniz bir filmdir. İki Milyarlık Bilet filmi Yeşilçam ruhunu koruyan bir filmdir. İki Milyarlık Bilet filmini sitemizde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. 

İki Milyarlık Bilet filminde Dansöz Merih bir kız çocuğu dünyaya getirir, bu kız çocuğunun babası belli değildir. Dansöz Merih bu küçücük yavrucağı ortada bırakır ve ortadan kaybolur İki Milyarlık Bilet filminde. Adile Hanım bu gayrimeşru çocuğu yapayalnız bulur, tek başınadır küçük kız ve çocuğu sahiplenir, evlat olarak edinir. Büyük yaşlarda bir de kızı vardır Adile’nin beraber bu küçük kıza bakarlar büyütmeye çalışırlar İki Milyarlık Bilet filminde. Bu anasız babasız kızın adını Gül olarak koyarlar İki Milyarlık Bilet filminde. İki Milyarlık Bilet filminde yıllar geçer ve Gül tam altı yaşına basar. İki Milyarlık Bilet filminde Gül günlerde bir gün piyango bileti alır ve bilete yüklü bir ikramiye çıkar, iki milyar değerindedir bu ikramiye. İki Milyarlık Bilet filminde bu küçük Gül’e ikramiye çıkmasını çekemeyenler de vardır. İki Milyarlık Bilet filminde Gül’e piyangodan para çıktığını öğrenen Dansöz Merih paraları ele geçirmek için, kızı Gül’ü Adile’nin elinden almaya çalışacaktır. Merih’e Cavcav Mustafa yardım edecektir İki Milyarlık Bilet filminde. Olay mahkemeye gidecektir ve hakim bütün tanıkların düşünceleri alacaktır İki Milyarlık Bilet filminde. Gül, Adile Hanım’ı annesi gibi sevmiştir ve ondan ayrılmak istemez, olaylar karışacaktır.

İki Milyarlık Bilet filminin yönetmeni Semih Evin’dir. İki Milyarlık Bilet filminin senaryosu Semih Evin’e aittir. İki Milyarlık Bilet filminin yapımcısı Ayhan Kanat ve Yılmaz Kanat’tır. İki Milyarlık Bilet filminin görüntü yönetmeni Ömer Atabalcı’dır. İki Milyarlık Bilet filmin basılı eseri Semih Evin’e aittir. İki Milyarlık Bilet filmi tür olarak dram ve komedidir. İki Milyarlık Bilet filminin oyuncularıAdile Naşit , Erol Günaydın , Ali Şen , Merih Fırat , Burçin Terzioğlu , Osman Cavcı , Tevhit Bilge , Baykal Kent , Nuran Aksoy , Ahmet Turgutlu , Zeki Sezer , Mümtaz Alpaslan , Ehat Alinçe , Özlem Üstüner’dir.

 

İki Milyarlık Bilet Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “İki Milyarlık Bilet”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

İki Milyarlık Bilet