İhanetin Bedeli Konusu

İhanetin Bedeli izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2007 yılına ait olan İhanetin Bedeli filmi, dram ve gerilim kategorlerinde yer alıyor. Filmde kullanılan müzikler ve başarılı sahneleriyle gerilimi her an hissettiren film, başarılı bir korku film olarak karşımıza çıkıyor. Mike Barker ve Jhon Curran yönetmenliğinde çekilen bu film, Maria Bello, Pierce Brosnan, Gerard Butler, Claudette Mink ve Nicholas Lea gibi isimler başrollerde yer alıyor. Kanada ve İngiltere’de çekilen film başarılı koru filmleri arasında yer alıyor.

İhanetin Bedeli filminin konusu

Neil ve Abby Warner çifti çocukları ile beraber çok mutlu bir hayat yaşamaktadırlar. Aile sadetleri olan ve birbirlerine olan bağlılıkları aile bağlarını dahada kuvvetli kılıyor. Zengin ve çok mutlu olan bu karı koca çocukları ile beraber yaşıyorlar. Ancak bir gün öyle bir olay yaşarlar ki, bu ailenin hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır. Bir anda hayat onlar için çekilmez bir hal alır. Ailenin kızları bir gün kaçırılır ve aile bu haberle beraber yıkılır. Kızlarını kaçıran adam ise Neil’ın hayatını tam anlamıyla bir kabusa çevirir.

Film ilk başladığı sahnelerinde izleyicisine heyecan vermiyor. Ancak daha sorasında bir anda başlayan gerilim dolu sahneleriyle, izleyiciyi kendine bağlıyor. Film çok sürükleyici başlangıca sahip olmasa da, bir anda  başlayan aksiyon ve gerilim ile izleyiciyi sahneye bağlamayı başarıyor.  İhanetin Bedeli filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz . İyi seyirler dileriz…

İhanetin Bedeli Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Production

Bruce Davey

İdari Yapımcı

Beau St. Clair

İdari Yapımcı

Marina Grasic

İdari Yapımcı

Jeff Abberley

İdari Yapımcı

Julia Blackman

İdari Yapımcı

Ron McLeod

Yapımcı

David Valleau

İdari Yapımcı

Michael Potkins

Line Producer

Camera

Ashley Rowe

Fotoğraf Yönetmeni

Editing

Directing

İlk yorum yapan siz olun “İhanetin Bedeli”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.