Hüzünlü ask Konusu

Hüzünlü ask izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Sevgi, pavyonlarda şarkıcılık yapan genç bir kadındır. Çalıştığı pavyonda güzelliği ile ün salmış, herkes tarafından beğenilen ve istenilen bir konuma gelmiştir. Yaptığı işi hiç sevmeyen ve bu dünyadan kurtulmak için elinden geleni yapan Sevgi, sürekli olarak tacize maruz kalır. Pavyonun sahibi de Sevgi’ye göz koymuştur. Hasta babasına bakmakla yükümlü olan ve ev geçindiren genç kadın içerisinde bulunduğu dünyanın zorlu koşullarına göz yummak durumunda kalır.

Bir gün genç bir adam olan Selim, Sevgi’nin fotoğraf çektirdiği fotoğrafçıdan onun portresini satın almak ister.  Genç kadının fotoğrafını görüp ona aşık olan genç adam, Sevgi’ye olan aşkını ilan eder. Sevgi bu aşka karşılık veremeyeceğini söyler. Pes etmeyen Selim genç kadının gönlünü fethetmek için elinden geleni yapar. Ailesini karşısına alıp Sevgi’yi elde edebilmek için her şeyi yapar. Sevgi bu durumdan çok mutluluk duyar, bu yüzden Selim’e pavyonda çalıştığını söyleyemez ve birlikte olurlar.

Pavyon sahibi Vural Sevgi’nin çalıştığı yere gelmemesi üzerine Babası ile yaşadığı eve gider ve babasının aslında Sevgi’nin nerede çalıştığını bilmediğini öğrenir. Evden çıkarken Selim ve Sevgi’yi bir arada gören Vural, Sevgi’yi tehdit eder. İşe devam etmesi konusunda şantaja maruz kalan genç kadın mecbur kalarak bu duruma boyun eğer.

Sevgi’nin ailesinin fakir olduğunu öğrenen Selim’in babası da bu birlikteliğe karşı çıkar. Bu sırada Vural  Selim ile alakalı araştırmalar yapmaya başlar. Hem Vural ile hem Selim’in ailesi ile hem de babası ile aynı anda uğraşan genç kadının hayatını idame ettirebilmek için çalıştığı iş hakkında söylediği yalanlar başına bela olacaktır. Vural kötü kalpliliği ile genç kadına asla rahat vermemeyi kafasına koymuştur. Sevgi’yi ve ailesini istemeyen Selim’in ailesi ise yeni yollar arayacaktır.

Hüzünlü ask Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Hüzünlü ask”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.