Benim Adım Juani Konusu

Benim Adım Juani izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Benim adım Juani (Yo Soy La) filminin yönetmen koltuğunda Bigas Luna oturmaktadır. Komedi, dram ve romantik filmler kategorisinde yer alan Benim Adım Juani filmi, 2006 yılı yapımı bir film olarak karşımıza çıkkıyor . Benim Adım Juani filminin başrollerinde ise Veronica Echegui, Dani Martin, Laya Marti gibi isimler yer almaktadır. Filmin çekildiği ülke ise İspanya’dır. İspanya’nın en büyük yönetmenlerinden birisi olan Bigas Luna, dünyaca ünlü yönetmendir. Bu zamana kadar çektiği filmlerin hemen hemen hepsi ses getirmeyi başarmıştır.

Benim Adım Juani filminin konusu

İspanya’nın bir numaralı yönetmeni tarafından çekilen Benim Adım Juani filmini oluşturan isim elbette Bigas Luna’dır. Bigas Luna bu etkileyici filminde küçük bir kasabada yaşayan kadını ele almıştır. Bu kadını kasabadaki diğer insanlardan ayıran özelliği ise hayalidir. Juani kasabada yaşayan ama burada çok mutlu olmayan bir kadındır. Hayali ise büyük bir şehire yerleşmek ve burada şöhrete kavuşmaktır. Juani küçük bir taşra kasabasında yaşayan, burada bir kutu mağazasında yaşayan birisidir. Bu yaşantısı onu oldukça rahatsız etmektedir. Juani henüz çok gençtir. Henüz 20’li yaşların başında olan ama büyük hayalleri olan bir kadındır. Ailesinden de hiç memnun olmayan Juani, tembel babasından sürekli şikayetçidir. Babası çok fazla işe yaramayan, günün büyük çoğunluğunu ise tembellik yaparak geçiren bir adamdır. Juani ise annesi ve babası ile beraber yaşamaktadır. Zamanının büyük bir çoğunluğunu ise en yakın arkadaşı olan Vani ile beraber geçirmektedir.

Juani hayali için yollara düşer

Juani bu yaşadığı taşra kasaba hayatından ve ailesinden oldukça sıkılmış, sürekli büyük bir şehirde yaşayan ve herkes tarafından tanınan ünlü olduğunu hayal etmektedir. Bu şikayetçi tavrını ise zaman zaman Vani yansıtmaktadır. Ve bir gün Juani hayalini gerçekleştirmek için yola düşer. Ancak Juani’yi neler beklemekte olduğunu ve nasıl şeylerle karşılaşacağını hiç bilmemektedir. Juani büyük şehirde yaşayan kişilerin, kendi kasabasından habersiz çılgın insanlar olduğundan ise bihaberdir. Juani’yi neler beklediğini ve işler nasıl karman çorman olduğunu görünce Juani neler yapacağı konusunda artık düşüncelidir.

Benim Adım Juani Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Benim Adım Juani”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.