Çöpçüler Kralı Konusu

Çöpçüler Kralı izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Oldukça eğlenceli ve entrikalı bir mahallede çöpçülük yapan Apti, mahallelerinde yaşan genç bir kadın olan Hacer’e gönlünü kaptırmıştır. Her fırsatta Hacer’e olan aşkını dile getirip kadını ikna etmeye çalışır. Ne yazık ki Hacer’in gönlü Apti’de değildir. Mahellelerinde memur olan Şakir’ ile evlenmek isteyen kadının gözü Apti’yi bir türlü görmez. Evlere temizliğe giden Hacer için Şakir ile evlenmek demek hayatının kurtulması anlamına gelmektedir. Şakir için ise durum oldukça karmaşıktır, annesiyle yaşayan ve annesinden oldukça çekinen adam Hacer ile evlenmek istediğini bir türlü söyleyemez.

Bu sırada Hacer’in ailesi de kızlarının evlenmesi için bir şeyler yapmaya karar verir. Her fırsatta Hacer’e Şakir ile olan durumu sorarlar ancak Şakir Hacer’e annesi ölmeden evlenemeyceklerini söylemiştir. Bunu duyan Hacer, Apti’ye gelip kendisini istemesini söyler. Apti ile nişanlanan Hacer her fırsatta Şakir’e nispet yapmaktan geri durmaz.

Apti ve Hacer’in nişanlandığını duyan Şakir, tüm yetkilerini kullanarak Apti’yi bezdirmeye çalışır. Sokaktaki kedilerin toplanmasına varana kadar onlarca absürd görevi Apti’ye yaptırmaya çalışır. Oldukça komik görüntülere sebep olan bu durum Apti’yi yıldırmaya yetmeyecektir. Bir yandan Hacer ve ailesiyle cebelleşen Apti, bir yandan Şakir’in oyunları ile mücadele edecektir. Bir gün girdiği bir gazinoda hayatı hiç beklemediği bir şekilde değişir.

Kemal Sunal, Erdal Özyağcılar, Şener Şen ve Ayşen Gruda gibi usta oyuncular filmin kadrosunu oluşturmuştur.

Çöpçüler Kralı Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Şener Şen

Zabıta Amiri Şakir

İhsan Yüce

Hacer'in Babası

İlyas Salman

Kapıcı Şemsi

Nejat Gürçen

Gazino Patronu

Türker Tekin

Kapıcı İsmail

Ertuğrul Bilda

Apartman Sakini

İhsan Bilsev

Patronun Yardımcısı

Muadelet Tibet

Hanife Teyze

Nezahat Tanyeri

Şakir'in Annesi

Directing

Writing

Crew

Erdoğan Engin

Sinematografi
İlk yorum yapan siz olun “Çöpçüler Kralı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Çöpçüler Kralı