Beddua Konusu

Beddua izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Beddua filminde Bülent adlı bir kasabada ikamet eden bir gencin hikayesine odaklanılır. Bülent çok başarılı bir müzisyen, genç yetenektir. Bülent’in müzik hocası bir öneride bulunur İstanbul’a gitmesi, bunun üzerine İstanbul’a gelir genç yetenek, konservatuvar ses bölümüne başlar Beddua filminde. Bület bir taraftan da, fabrikada işçi olarak çalışmaya başlar Beddua filminde. Fabrikatörün kızı yani Bülent’in çalıştığı fabrikanın patronunun kızı Bülent’e ilgi gösterir, seviyor gibi yapar sonradan alay eder genç adamla. Mine’dir kızın adı. Bülent, Mine’ye sinirlenir yaptığı davranışları kaldıramaz Beddua filminde. Bülent müzik kariyerine odaklanır ve çok iyi yerlere gelir Beddua filminde. Ancak kader Bülent ve Mine’nin yollarını tekrar bir araya getirecektir Beddua filminde.

Beddua filminin başrolünde sahnelerin aranan yıldızı Bülent Ersoy ve ünlü Yeşilçam kadın aktrislerinden Mine Mutlu’dur. Beddua filmi 1980 yılında yapılmıştır. Keyifle seyredeceğiniz harika bir Türk Filmi’dir. Bir melodramdır.  Beddua filminin yıldız kadrosu, oyuncuları Bülent Ersoy, Mine Mutlu, Cem Erman, Turgut Özatay, Kadir Savun, Diler Saraç, Nubar Terziyan, Hakkı Çağdaş, Necdet Kökeş’tir. Beddua filminin yönetmenİ Osman F. Seden ve Melih Gülgen’dir. Beddua filminin senaryosu Osman F. Seden’e aittir. Beddua filminin yapımcısı Melih Gülgen’dir. Beddua filminin görüntü yönetmeni Serdar Servidal,  Kenan Kurt , Ender Turgut’tur Beddua filminin türü Arabesk, Dram, Duygusal, Müzikal, Psikolojik’tir.

Kasabadan yaşayan genç bir köy delikanlısıdır Bülent Beddua filminde. Bülent’in müzik öğretmeni İstanbul’a gitmesi, yeteneklerini büyük şehirde göstermesi önerisinde bulunur Beddua filminde. Bülent konservatuvar başlar ve orda başarılı olur. Geçim sıkıntısı çekmektedir genç müzisyen, mecburen bir ek bulur ve bir fabrikada işçi olarak çalışmaya başlar Beddua filminde. Patorunun kızı Mine Bülent’le ilgilenir gibi yapar kandırır gariban genci, sonradan alay eder genç müzisyenler. Bülent fabrikayı bırakır ve müzik kariyerine odaklanır Beddua filminde. Kader Mine ve Bülent’i birleştirecektir.

Beddua Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Beddua”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Beddua