Bitmeyen Fırtına Konusu

Bitmeyen Fırtına izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2013 yılına ait olan Bitmeyen Fırtına filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne ait. Filmin yönetmen koltuğunda Daniel Lusko yer almaktadır. Aksiyon ve bilim kurgu kategorilerinde yer alan Bitmeyen Fırtına filmi, aksiyon dolu sahneleriyle izleyicilere nefes almayı unutturuyor. Bitmeyen Fırtına filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanıyor; Chad Brummett, Bryan Head , Sarah Lieving, Michael Beach, Casper Van Dien. Bitmeyen Fırtına filminin orijinal ismi ise 500 MPH Storm. Tam 86 dakika süren film, sizlere aksiyon ve gerilim dolu macerasına ortak ediyor.

Bitmeyen Fırtına filminin konusu

Bir grup bilim adamı tarafından laboratuvarda gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda yenilenebilir enerji kaynakları üzerinde daha fazla güç elde etmeyi hedeflemektedirler. Ancak deney sırasında ters giden bir enerji, inanılmaz bir şekilde fırtınalar ve hortumlar yaratmıştır. Kuzey Amerika’da kıyameti koparacak olan bu fırtına ve hortumların hızı saatte 500 mil hıza ulaşabilmektedir. Yaptıkları bu hata sonucunda sorunun neyden kaynaklı olduğunu çözmeye çalışan bilim adamları için artık çok geçtir.

Deney sonucu oluşan katliam

Herkes gibi fen bilgisi öğretmeni olan Nathan Sims, diğer insanlar gibi bu durumdan olumsuz bir şekilde etkilenir. Bir anda elektriklerin kesilmesi ile tedirginliği daha da artıran bu durum, artık insanlar üzerinde büyük korkulara neden olur. Hortumlar birleşip bir tür Mega Hortum yaratmadan önce Nathan Sims bu durumu durdurmak zorundadır. Aksi taktirde önce Amerika’nın daha sonrasında ise tüm dünyayı yok edebilir. Bitmeyen Fırtına filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Bitmeyen Fırtına Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Sound

Lisa Ries

Supervising Sound Editor

Denielle Rose

Sound Mixer

Crew

Mark Quod

Post Production Supervisor

Camera

Richard J. Vialet

Fotoğraf Yönetmeni

Editing

Visual Effects

Emanuel Rosario

Visual Effects Supervisor

Sandell Stangl

Visual Effects Coordinator

Directing

Writing

Costume & Make-Up

Dusty Wilson

Costume Design

Bonnie Masoner

Key Makeup Artist
Değerlendirme ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Users Reviews

  1. Fatma

    Çok güldüm sagolun valla resmen cocuklarin bilgisayar oyunu gibi berbattı

    Çok güldüm sagolun valla resmen cocuklarin bilgisayar oyunu gibi berbattı