Age of Tomorrow Konusu

Age of Tomorrow izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

“Geçmişi Olmayan Adam” ve “Mr. & Mrs. Smith” gibi filmlerin yönetmeni olan Doug Liman’ın , başrollerini ise Tom Cruise ve Emily Blunt’ın paylaştığı bilim kurgu filmi kategorisinde yer alan Yarının Sınırında (Edge of Tomorrow), yakın bir gelecekte, uzaylılar tarafından istila eden Dünya’yı kurtarma operasyonunu ele alan bir film.  Hiroshi Sakurazaka’nın ‘All You Need Is Kill’ isimli romanından ele alınan Yarının Sınırında, ‘Groundhog Day’ benzeri filmlerden aşina olduğumuz zaman döngüsü mantığı ana ekseninde ilerleyen film olarak karşımıza çıkıyor.

Uzaylılar tarafından dünya istilaya uğramıştır

Yakın bir gelecekte Mimic ismi verilen uzaylılar tarafından istilaya uğramış Dünya, bu ortak düşmana karşı bir arya gelmiş ve Birleşik Savunma Kuvvetleri ismi altında bir harekat ordusu hazırlanmıştır. Söz konusu filmde Almanya, Fransa gibi önemli Avrupa Birliği ülkeleri ve şehirleri uzaylılar tarafından ele geçirilmiştir. Amerikan Özel Kuvvetleri Generali Brigham, daha öncesinde reklamcılık işi yapan Binbaşı William Cage’i savaş propagandası çekmesi için cephede görev alması için görevlendirilir. Fakat Binbaşı William Cage, daha öncesinden hiç savaş deneyimi olmamasına ve bunu defalarca kez ifade etmesine rağmen, kendini Heathrow’daki Amerikan Üssün’de bulur. Bütün itirazlarına rağmen kendini dinletmeyi başaramayan William Cage, ertesi gün savaş meydanında, nadir olarak karşılaşan bir Alfa Mimic’i öldürdükten hemen sonra kendi de ölür.

William Cage, özel güçler kazanmıştır

Bu ölüm esnasında kanına karışan Alfa kanı sonrasında Mimicler’e özel olan bir yetenek kazanan William Cage, her ölüm sonrasında yeniden uyanıp yeniden ölmek zorunda kalmıştır. Bu sürece William Cage, bir tür zaman döngüsünün içine atılmıştır. William Cage, her geçiş anında Mimicler’e ait yetenekleri daha iyi öğrenip kendini daha fazla geliştirmiştir. William Cage, Verdun’da kazanılan zafer sonrası savaşın sembolü ilan edilen Rita Vrataski’nin de yardımlarıyla, Mimicler’in beyni olan Omega’nın yerini bulup Dünya’yı kurtarmak için büyük bir çaba içerisine girecektir. Age of Tomorrow’u Türkçe alt yazılı olarak sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Age of Tomorrow Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Production

Paul Bales

Yapımcı

Sound

Lisa Ries

Supervising Sound Editor

Andy Hurtado

Sound Effects Editor

Visual Effects

Joseph J. Lawson

Visual Effects Supervisor

Sandell Stangl

Visual Effects Coordinator

Camera

Jake Humbert

First Assistant Camera

Dean Smollar

Steadicam Operator

Ben Demaree

Fotoğraf Yönetmeni

Directing

Editing

Art

Vincent Albo

Production Design

Ashley Hasenyager

Sanat Yönetmeni

Writing

İlk yorum yapan siz olun “Age of Tomorrow”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.