Vahşi Nehir (River Wild) Konusu

Vahşi Nehir, bir ailenin başından geçen olayları konu ediniyor. Hem yaklaşmakta olan bir doğum gününü kutlamak hem de kötü gitmekte olan evliliklerini kurtarmak isteyen çift, kendileri için bir doğa sporu bulur ve yola çıkar. Raftingde karar kılan aile, haftasonunu geçirmek üzere nehir bölgesine ulaşır. Unutulmaz bir haftasonum ve deneyim yaşamak isteyen ailenin başına umulmadık olaylar gelecektir.

Rafting sırasında, garip yabancılarla karşılaşan aile, ortada dönen tuhaflıkları sezmeye başlar. Bir aile yakınlarının da bulunduğu alanla geçmişe dair bazı sırlar ortaya çıkmaya başlar. Bu yolculuğu bir çeşit kurtarma olarak gören ailenin hayatı, hiç olmadığı kadar kaotik bir noktaya ulaşır. Nehirde mahsur kaldıklarında, hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kalırlar.

Nehirde mahsur kalan ekip, hayatta kalmak için mücadele etmek zorundadırlar. Süreçte hem hayatta kalmaya, hem de içinde bulundukları kötü süreçten bir an önce kurtulmaya çalışırlar. Ne var ki hikaye onların beklediği kadar çabuk  ve kolay son bulmayacaktır. Nehirde kısılı kalınan süreç yalnızca içinde bulunulan duruma karşı mücadele değildir. Aynı zamanda her bir birey kendisiyle ve çevresindeki insanlarla yüzlemek zorundadır. Artık gerçeklerden kaçacak bir yer yoktur. Psikolojik savaş ve gerilim tam bu noktada seyirciyi on ikiden vurmayı başarıyor. Gerilim, macera, psikoloji ögeleri içeren film, soluksuz dakikaları izleyiciye vaadediyor. Oyuncuların performansları ise filmi izlenmeye değer kılıyor.

Vahşi Nehir (River Wild) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Vahşi Nehir (River Wild)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Vahşi Nehir