Yüreğimde Yare Var Konusu

Yüreğimde Yare Var izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Yüreğimde Yare Var filminde üvey kardeşlerin birbirine beslediği saklı aşk konu edinilir. Çok küçük yaşlardayken Nurten babasını kaybeder. Yüreğimde Yare Var filminde Rıza, Nurten’in babasının arkadaşıdır ve çocuk yaşta evlat edinir onu. Nurten ve Rıza’nın erkek evladı Yakup birlikte büyürler köşkte.  Yüreğimde Yare Var filminde Nurten ve Rıza evlilik çağlarına gelirler, Rıza Yakup ve Nurten’e evlenecek birilerini bulur Yüreğimde Yare Var filminde. Rıza evlatlarını o kişilerle evlenmeye razı edemez bir türlü Yüreğimde Yare Var filminde. Yakup yakışıklı bir delikanlıdır ve Nurten çevreden abisi olarak bilinen kişiye yani Yakup’a aşık olur Yüreğimde Yare Var filminde. Nurten bu durumu sır gibi saklar Yüreğimde Yare Var filminde. Nurten’e karşı büyük aşk beslemektedir Nurten’de. Yakup, Nurten’e olan duygularını hissettirmemek için tüm çabasını sarf eder. Yakup, Nurten’i aklından çıkaramaz ve çözümü başka biriyle evlenmekte bulur Yüreğimde Yare Var filminde. Nurten, Yakup’un başkasıyla evlenmesini kaldıramaz, travma yaşar ve aşkını itiraf etmeye karar verir Yüreğimde Yare Var filminde.

Yüreğimde Yare Var filmi zevkle, keyifle seyredeceğiniz bir Yeşilçam melodramıdır. Yüreğimde Yare Var filmi muhteşem bir filmdir. Yüreğimde Yare Var filmini mutlaka seyretmelisiniz. Yüreğimde Yare Var filmi çok seveceğiniz bir filmdir. Yüreğimde Yare Var filmi hafızalarınıza kazınacak çok başarılı bir filmdir. Yüreğimde Yare Var filmini çok seveceksiniz. Yüreğimde Yare Var filmi muhteşem bir dramadır. Yüreğimde Yare Var filmi enfes bir dramadır.

Yüreğimde Yare Var filmi küçük yaşlardayken zengin Rıza Bey’in evlerine getirdiği yetim Nurten’le birlikte büyüyen Yakup’un ona büyük bir sevda aşk beslemesiyle içinde yaşadığı aşkı dışa vuramamasının öyküsüdür. Güzeller güzeli Nurten de Yakup’a sevdalıdır Yüreğimde Yare Var filminde. Yüreğimde Yare Var filminde bu iki birbirine aşık kişinin talipleri çıkar ve itirafta bulunamadakları için olaylar bambaşka bir yöne doğru gidecektir Yüreğimde Yare Var filminde.

Yüreğimde Yare Var filminin türü dramdır. Yüreğimde Yare Var filminde aşk konuları da vardır. Yüreğimde Yare Var filminin süresi doksan iki dakikadır. Yüreğimde Yare Var filminin yönetmeni Safa Önal’dır, senaristi de Safa Önal’dır. Yüreğimde Yare Var filminin görüntü yönetmeni Muzaffer Turan’dır. Yüreğimde Yare Var filminin yapım şirketi Cem filmdir. Yüreğimde Yare Var filminin yapımcısı Deniz Kalkavan’dır. Yüreğimde Yare Var filminin oyuncuları başta sinemanın sultanı Türkan Şoray olmak üzere ünlü yıldızlar Hakan Balamir, Uğur Güçlü, Yeşim Soydan, Özcan Özgür’dür.

Yüreğimde Yare Var Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Yüreğimde Yare Var”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Yüreğimde Yare Var