Wonka Konusu

Wonka izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Gelmiş geçmiş en sevilen film kahramanlarından biri olan Willy Wonka 2023’te yeniden beyazperdede izleyenlerin karşısına çıkacak. Daha önce Jhony Depp’ten izlediğimiz karakteri bu kez son dönemlerin en ses getiren genç oyuncularından Timothee Chalemet canlandıracak. Daha önce yer aldığı yapımlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Chalemet’in başrolünde olduğu filmin ilk fragmanı büyük dikkat çekti.

Wonka, Paul King tarafından yönetilen ve Simon Farnaby ve King tarafından yazılan yeni bir müzikal fantastik filmi olarak 2023 yılında yeniden beyaz perdeye uyarlandı. Roald Dahl`ın ünlü çocuk kitabı ‘Charlie’s Chocolate Factory’den uyarlanan film, dünyaca ünlü bir çikolata fabrikasının sahibi olan Willy Wonka’nın herkes tarafından en çok merak edilen gençlik yıllarını ve fabrikada çalışan Umpa Lumpalar ile nasıl tanıştığını ekranlara getirecek.

Filmin oyuncu kadrosunda ünlü İngiliz komedyen Matt Lucas, Rakhee Thakrar, 2008 senesinde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü alan Sally Hawkins, Paterson Joseph, ünlü Amerikalı komedyen Rich Fulcher, bugüne dek pek çok müzikal yapımda ödül almış olan Kobna Holdbrook Smith gibi birbirinden dikkat çekici isimler yer alıyor.

Wonka Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Wonka”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Wonka