Baba Bizi Eversene Konusu

Baba Bizi Eversene izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Bir ilaç firmasında satış danışmanlığı yapan Mahir aynı zamanda patronu Fazıl Bey’in yardımcılığını yapar. İşinde de oldukça iyidir Fazıl Bey’i köşeye sıkıştıran müşterilerini büyük uğraşlar sonucu ikna eder ve işi bağlar fakat işinde iyi olması Fazıl Bey için sorundur çünkü onu kovamaz.  Patronu Fazıl Bey’in kızı Sevim ile Mahir aşk yaşar fakat Fazıl Bey ilişkilerini öğrenir ve bu ilişkiyi onaylamadığı için kızı Sevim’i Mahir’den uzak tutmak adına yurt dışına gönderir.

Gel gelelim ki yıllar sonra Sevim’in Türkiye’ye geri dönmesiyle ikilinin aşkı yeniden alevlenir bu kez fazıl bey ikilinin evlenmelerine yine razı gelmez. Öte yandan Sevim’in erkek kardeşi olan Erol Şermin’in kucağına bebeği bırakması ile kalakalır. Bebeğin kendisinden olduğu düşüncesiyle ne yapacağını şaşırır. Erol ve Sevim bir plan yapar. Bunu Mahir’e söylerler, Mahir bu durumu Fazıl Bey’le konuşmasını talep eder.  Bu sayede evlenebileceklerini düşünürler. Mahir topladığı cesaretle bebeğin ikisine ait olduğunu söyler. Ancak olaylar istedikleri gibi gelişmez. Fazıl Bey bu durumu duyduğunda hiçbir şekilde yumuşamaz.

Mahir’i işten kovar ve bebekle beraber ortadan kaybolmalarını ister. Mahir kucağında bebekle beraber gider. Bunun üzerine Fazıl Bey, Sevim’i de tekrardan yurt dışına göndermeyi kafasına koyar. Sevim uçağa binecekken kaçar ve Mahir’le bebeğin yanına gider. Erol annesinin üzülmesine dayanamaz ve Sevim’in bebekle beraber Mahir’in yanında olduğunu söyler. Beraber yanlarına giderler. Bu olaylar yaşanırken bebeğin asıl babası çıkagelir ve Şermin ile evlenmek, çocuğuna babalık yapmak ister. Şermin ne yapacağını şaşırır vaziyette, soluğu Erol’un yanında alır. İşler iyice rayından çıkar.  Mahir ve Sevimin evlilikleri ince bir ip üzerindedir ve ileride neler olacağını asla kestiremezler. Başlarına büyük bir bela alırlar. Aşkları büyük engeller üzerindedir ve güçleri bunca olaya yetebilecek midir?

Baba Bizi Eversene Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Baba Bizi Eversene”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.